Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Escapelle

Príspevok v téme: Escapelle
akalina

Vcera som mala sex s moji priatelom,pouzili sme koondom kontrolovoali sme ho vzdy,len ked sme to robili posledne vpichy,alebo ako to mam nazvat,sa asi pretrhol,no mal trosku vypite takze sa nespravil vobec ked sme to robili,teraz som v 26 dni cyklu,mozem byt tehotna?mam zobrat escapelee?ci je to zbytocne zasahovanie do organizmu?

akalina

teraz sa nam to stalo poprvykrat,ja neviem boli to durexi,uz vobec neverim kondomom,si dam predpisat HAK a bude pokoj :-(...no cyklus mam 28-27 dnový,priatel nema strach vobec,lebo vie ze sa nezrobil,no u mna je stale ta iskricka pochybnosti :-(

niekto

plodne dni su 3-5 dni pred a 3-5 dni po ovulacii ktora nastava zhruba v polovicke cyklu
uvedom si ze tabletka po ma ucinost tak 80 %
pri prerus. sulozi mas peralov index nejak 20-30 % (nepamatam presne cisla ale zhruba...) cize 20 -30 % sancu ze otehotnies za rok chranenia sa iba touto metodou
metoda plodnych dni je na tom podobne
cize velkym odhaadom ak by sa vam to stavalo zakazdym tak sanca ze otehotnies je asi 10-15 % za rok

akalina

noo roztrhol,ale neviem kedy kontrolovali sme ho vzdy,az v poslednych minutach asi ja neviem,ale hovoril,ze este mu potrva kym sa spravi,mal trochu vypite,tak to asi preto..prehnana?v utorok to mam dostat..:-(

niekto

ak som ta pochopil spracne
rozthol sa kondom ale neurobil sa do teba
ked mas pravielny cyklus si mala pravdepodobne neplodne dni
myslim si ze ta tabletka je prehnana

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Escapelle - Fórum - ZDRAVIE.sk