Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

po tabletke "po"

ellyy

ja som mala s priatelom sex ani nie den po kramoch a praskol nam kondom vzala som na druhy den tabletku a do siestich dni som dostala znovu kramu...takze uzas...

n..

je to individualne a tie kramy museli byť uplne slabe to sa ani za menzes nedalo považovať.. tie 3 mesiace to bolo také nič špinenie...takže tak ak máš normálne krvacanie tak sa nemusíš ničoho bať

nepoviem

ak si ju mala silnejšiu ako predtým tak určite niesi, v tehotenstve nemôžeš tak moc krvácať, to dievča čo písalo že malo ešte tri krát krámy ich mala pravdepodobne slabé. ak sa mýlim, prosím opravte ma :)

bobekk:(

a este k tej hlavnej otazke ci ma ta tabletka nejake nasledky tak ja som pocitila len zavrate a bolesti zaludak.

a este k tej hlavnej otazke ci ma ta tabletka nejake nasledky tak ja som pocitila len zavrate a bolesti zaludak.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

po tabletke "po" - Fórum - ZDRAVIE.sk