Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bral niekto CITOPRAM ACTAVIS-antidepresívum

da-sa

monikal prosim ta upokoj sa AD nie su vobec take skodlive vies kolko liekov uzivaju ludia na ine diagnozi Horsie ked si chora a ich neuzivas ledo potom trpi cely organizmus srdce a vplyvom uzkosti mozes privodit ine poskodenie organizmu

monikal

Ok ...dakujem velmi ze si sa ozvala tak aspon sa navzajom podrzime tu mas mail palomita@inmail.sk posli mi icq dam ta autorizovat.Ja mam dve deti tak mi umoznila keby som sa nedobre citila ospala a tak aby som brala na vecer tak neviem...

fidorka

monika..a prečo začínaš až večer??? lepšie by bolo keby si si dala tabletu cez deň....nie?? inak napíš mi potom..ako to pokračuje...,,,ozaj nemáš skype alebo icq????

monikal

Však to že neviem už čo dalej začínam dnes večer tak drž mi palce aj ja budem tebe nech je ten svet krajší.Keby predsa niekto bral tie lieky čo som napísala v úvode prosím ozvyte sa mi na mail.ďakujem

fidorka

monika..mne to začalo pred rokom.....najprv to bolo sem-tam...a teraz od Vianoc mi je zle každý deň...,,,,ja myslím, že nie po všetkých AD je človek oťapený..ja beriem AD....pár dní..a oťapená niesom..skôr mám bolesti pri drci..ale tie som mala aj predtým..tak len dúfam, že niesú z AD..lebo akosi sa tu pýtam, či AD neškodia na srdce a nikto mi nato neodpovedá....,,,,,ja myslím, že by si mala začať aj ty s AD ak ti ich lekárka predpísala...,,ja sa tiež liekov veľľmi bojím..ale keď mi je každý deň zle..tak už som tak bezradná...že som skúsila aj s AD

monikal

Ano boli srdiecko ale podla mna to je len pocit ty si myslis ze ta boli ...No ja bojujem už druhy rok.Čítala som velmi vela vedlajsie ucinky ma. Lekárka povedala ze nech sa nebojim ja nie som velmi zastanca liekov vies...Na atidepresíva som pocula ze ludia su velmi otapeny nevies pohotovo reagovat nemozes riadit auto proste si vyradeny na pol rok ale je to z druhej strany pravda ze aj tak ten zivot nestoji za nic...ako casto mas tie stavy??? U mna sa najprv ukazali raz za cas potom sa to stupnovalo bolo uz aj tak ze mi bolo tak strasne zle ze uz som dufala ze konecne raz a navzdy dodycham a prislo to dva krat za den už nie je dna aby mi nebolo zle .

fidorka

no mne je tak isto....len s tým rozdielom...že mňa aj bolí srdce...a je mi okolo neho zle...,,,,robí to aj tebe?????? inak aj ja sa Ad dosť bojím..ale už rok satrápim tak som si povedala, že skúsim AD..tak uvidím,,,ako zaberú...a príbalový leták si nečítala??? čo ti vlastne povedal lekár????????? aké ohlasy si počula na AD,,,prečo sú vlastne zle?????

monikal

Ahoj no to je podľa toho kedy a ako to prebieha ja sa už dosť dlho trápym viem že lexaurin to len vtedy kedy je veľmi zle ...Mám stavy z ničoho nič keď cítim že odchádzam ako by som mala každú chvílku stratit vedomie ktomu sa stále pridá silné bolesti v hrudi trpnutie lavej ruky sťahuje mi hrdlo ale tak že hapkam po vzduchu a k tomu taky žial a smutok proste neviem prestať plakať a potom už len strašná slabosť .Mám lieky doma ,som upozornená že je to dosť vážny stav bojím sa tak veľmi sa bojím...Veľa zlého som počula na antidepresíva tak chcem počuť od niekoho že to berie a ako mu je...Monika

fidorka

ahojky..a ako ti je???? ja som začaala užívať AD v stredu..lebo stále mi bolo zle,,,najhoršie je že ma bolelo aj bolí srdce,,,,cítim takú slabosť???? máš to aj ty???? predpísal ti lekár AD??? inak s tým Lexaurinom....ten chorobu nelieči len prekrýva...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.