Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

co mám robiť.. prvýkrát v takejto situácii..

Príspevok v téme: co mám robiť.. prvýkrát v takejto situácii..
ewinka

po 2 rokoch vztahu ma moj milovany podviedol... powedal mi to vcera... som zufala... mam odpustit..., ist dalej, alebo ho kopnut... a rozist sa s nim, strasne ho milujem,... ale.. hnusi sa mi uz len predstawa lahnut is s nim do postele..., planovali sme si spolocnu buducnost..., aj on mna miluje. viem to... ale.. bol s inou... co mam robit... ako sa k nemu spravat, hm???
len ma neodsdzujte prosim... :( uz nevladzem,

jajoryba

osobne ti poradim len to ze ho nechaj tak c tak mu uz nikdy nebudes verit to som si isty keby ta mal naozaj rad tak by to nespravil

nepoviem

ale prepac ked ta podvedie koli hadke to je nahlavu! ja sa pripajam k vacsine .. koniec. mozno sa budes trapit.. ale podla mna ked sa trapiz vo vztahu tak to nema uz vyznam lebo ti to bude stale ublizovat a zozierat ta kazdu sekundu keby nebol s tebou.aj ked to mozno 1000xolutoval ale vedell co robil a preco to robil! z vypocitavosti. a zachvilu to spravi zase?? stoji ti to za to? nam nervy za teba normalne aj ked ta nepoznam. ale tiez som zazila take nieco, len hacik je v tom ze so mnou sa koli nej neskor rozisiel.. :( bohuzial.ale to je jedno .. podla mna koniec

cure

aj ja som bol podvedeny a najhorsie na tom celom bolo, ten najhorsie pocti z toho celeho som mal potom, ked ma zozierali predstavy, co s nim robila.....odpostil som, pokracovali sme dalej ale nikdy som nedokazal prestat mysliet na tu smerovku co vkuse blikala....az ma to tak pomaly vycicalo celeho, ze som povadal, ja koncim , ostal som jak ta najvacsia svina s ociach ostatnych, s velkym nepochopenim ale aj tak je(bol) to krasny pocit, oproti tomu aky som mal, ked som s nou.....potom vsetkom....takze moj nazor je, ze odpustit odpustis ale tazko zabudnes.....a ked ho tak milujes, ze radsej nech ta to trapi "trosku" ked s nim, ako keby si mala umrietat od tej samoty ked sa rozidede.....ja by som sa uz hned vykaslal na to "trosku".....nemal to robit....ked ta tak miluje.....

ewinka

no... aj ja si to myslim, spravil to raz, skor ci neskor spravi aj druhy krat..., asi sa s nim normalne porozprawam, a to ukoncime pre dobro nas vsetkych... hlavne moje, jeho., hm,

este raz dakujem za vase komentare.., ste mi pomohli...,

mija89

takeho chlapa ti netreba. aj ked ho lubis a je to tazke, ked to spravil raz- spravi to aj druhykrat... no a cely cas mysliet na to, ci nie je nahodou s inou, upodozrievat ho a ziralit, ti rozhodne nepomoze, len to bude horsie

infinity

Ja mam priatela uz tok a pol a neviem si predstavit ze by ma niekedy podviedol,ja ho neskutocne milujem a viem ze aj on ma lubi,len ja som strasne ziarliva a par krat som uz aj unho mala podozrenie,no radsej som to vzdy nechala tak nech sa zbytocne nehadame.Ked mam pravdu povedat,tak ja by som toho mojho videla radsej mrtveho ako s nejakou inou,rozhodni sa sama,alebo skus dat tomu trocha casu a uvidis,drzim palceky... =o)

ewinka

uroven .... neviem kto si co si.. nezaujima ma to... ale prosim nekomentuj to, co pisem prosim, na to nemam chut ani naladu... ok? sa staraj o nieco ine...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

co mám robiť.. prvýkrát v takejto situácii.. - Fórum - ZDRAVIE.sk