Pacia sa vam BACULKY?

huhuh

baculka: super napisane :D

baculky su sice zlate ale nechcel by som ich. Na druhej strane kosrty uz vobec ne. Proste normalna postava je najlepsia

baculka

ja dam nazor ako jedna z predstaviteliek "baculiek"
nie som az taka okruhla.. ale mam vacsi zadok, stehna.. brucho je sice ploche, ale ked si sadnem, robia sa mi "ciarky" od toho ako sa mi koza "zroluje" - viete co myslim ze :) no a mam aj celulitidu, ale uz sa intenzivne pracuje na zhadzovani :) aj mi to ide :D
a tak som rozmyslala, ze ja byt chlapom, tak sa mi to asi hnusi.. keby ze vidim tu huspeninu ako sa vlni ked na mne nejaka holka "jazdi", no proste nechutne.. akoze nieze by som este s nikym nespala, a nemam problem s nahotou, co sa tyka toho.. ale hovorim, ze byt chlapom, nepaci sa mi to.. hehe :) ale zasa baba - kost a koza - to nie je nic tiez.. to by som sa asi bala, aby som sa neporezala :D:D

yxo

ja som skor na vychrtle :))) ale tak len moj nazor tazko povedat co je baculka mozno pre teba je balucka ina baba ako pre mna :)

dachmont

Mne osobne sa tiez pacia peknem baculky :) Mam kamosku, ona je sice baculka ale je velmi pekna a takla suer baba v pohode ze by som snou aj chodil, keby sme sa nepoznali od malicka a neboli kamarati :) Baculky prsnate, ritku velku :) aj brusko volake :)

joeblack

Kazdy typ zenskej postavy ma svoje caro a ja osobne by som urcite dal prednost peknej baculke ako vychrtlej kostre, ktorej vytrcaju rebra a nema "ani rici ani cici". Podla mojho vkusu ma byt zena "krv a mlieko", vtedy z nej vyzaruje ta prava zenskost. Ale je to len moj osobny nazor a nikoho som tymto nechcel nijako urazit alebo zosmiesnit.