Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

otázka času!rýchlo poradte!!!!!!!!

Príspevok v téme: otázka času!rýchlo poradte!!!!!!!!
čas

ahojte aj keď viem že je to už otravne písať som tehotna?? aj mne takéto príspevky otravuju!ale u mna to je iný prípad... beriem antikoncepciu.. novinette..lenže začala som brať aj antibiotika unasyn a viem že sa mám chraniť ale skončila mi menzes skôr.. asi tak o den... a po 3 dnoch od jej skončenia som mala pohl. styk po prvý raz to stihol vytiahnuť len tak tak a potom sme išli po druhý krát... len pár krat zasunul viem že spermie môžu byť v močovej rúre len neviem či si mám kupiť TABLETKU PO! keby to nebola taká chemia tak neváham a kupim si ju hned lenže keď beriem aj hak aj antibiotyka a bolo to len 3 dni po menštruaci tak neviem ... lekarnička mi vravela že sa mám chrániť tento mesiac lebo antibiotiká znižujú učinnosť ale na jednej internetovej stránke www.antikoncepcia.com mi gyn. povedal že unasyn nemá nijaký vplyv na účinnosť hak.. tak teraz neviem a preto sa vás pýtam mám si kupiť tabletku po?... dakujem---

čas

heh no uľavilo!!! lenže keď bereim antikoncepciu a aj lieky na štitnu žlazu neviem či by bol dobrý krok si dať tabletku po!!! ale mohlo sa stať hocičo!! antikoncepciu bereim aj preto lebo som nemala menzes pravidenlnu ael aj preto aby som sa chránila:) tak dakujem všetkým čo ma upokojili aj čo ma postrašili:)

xennia

čas sa uľavilo, však? :) mne sa tiež raz stalo že som držala v rukách tabletku po ale po prečítaní toho letáka že koľko nepriazných účinkov môže vyvolať som to nakoniec riskla :) ahoj.

čas

ahjte tak chcem len vám povedať ako to dopadlo!!! som rada že som si nedala tabletku po ... aj keď to podľa mnohých mohlo byť dosť riskantné ale beriem hak... a vtedy som brala antibiotika.. tak som nevedela či som chránená tak chcem povedať dnes som dostala menzes.. takže som rada a aj priateľ sa do mna vtedy ani nespravil ale mnohý hovoria že aj z kvapky lásky môže byť niečo.. no som rada že nič z toho neni .. a nabuudúce si radšej dáme aj kondom.. lenže ja som to celé riešila na zaklade lekára že antibiotika naovplyvnujú.. tak dakujem ahoj:)

musska

mojaa:))) ono u zeny co neberie HAK, cize si nezastavuje ovulaciu, ma plodne dni v polke cyklu, tj asi dva tyzdne od 1. dba menstruacie. Lenze ty ked beries HAK, ovulaciu nemas, ale ked sa ucinok znizi, mozes zacat za hodinu ovulovat hoci aj pocas menstruacie, alebo po nej, alebo 3x za tyzden. Lebo pri brani HAK ziadne pravidla niesu. Moja kamoska otehotnela tyzden po vysadeni. Takze ak sa ti prerusil ucinok, je jedno v ktorej faze cyklu si bola, lebo vdaka hormonom, nemas ziaden cyklus. Ani ta menstruacia nieje vlastne "mestruacia", krvacas len preto, lebo ti padne hladina hormonov, je to ine ako u zien co HAK neberu.

farmaceutka

Vsetky ATB znizuju ucinok HAK, ale nikdy sa neda dopredu povedat, nakolko. Ten gynekolog na tej stranke nevie zakladnu vec? To je zvlastne...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

otázka času!rýchlo poradte!!!!!!!! - Fórum - ZDRAVIE.sk