Neviem zabudnut.

kirp

jajka001,dakujem Ti,urcite to skusim. Bude to uz skoro mesiac,trosku som si oddychol od tych kontrol,ale najradsej by som bol uz s nou. Este raz DAKUJEM.

jajka001_

asi takto: Stale ta velmi lubim a chcem byt s tebou. Vies ale na nasom vztahu mi vadila jedna vec, a to tie neustale kontroly, kde som, co robim. Viem ze sa o mna bojis a chapem to. Tak sa skusme dohodnut, kedy si zavolame, a ja slubujem, ze nebudem nervozny z toho ze mi volas. Naozaj mi velmi chybas a chcem byt s tebou. Skusime to?
Co povies?
A vzdy jej povedz kde budes, nech ti nemusi stale ona volat kde si.

kirp

Dnes mi velmi chyba a najradsej by som bol s nou,ale neviem co jej mam povedat,alebo napisat. Chcel by som zacat odznovu z tym,ze by ma nekontrolovala a viac mi verila. Ale neviem ci to chce aj ona. Ako jej to mam napisat??

ewitkaaa

asi ste si to u vas velmi nevydiskutovali. VIes napr. ja som vzdy mojmu uz ex vravela kde som, s kym soma kedy pridem, mne to prislo normalne. To iste som ocakavala ja od neho. Nie pre kontrolu,ale som tak zvyknuta, ze ked niekam idem vzdy partner vie kde som. NO teraz uz nema aky, ale vedel. Ale my sme si nevolali ked sme niektory z na sboli vonku alebo tak. A napriklad moj ex nenavidel, ked som mu kazala zavolat ked pride domov, ale on cestoval denno denne 40km domov, a viem ako s ana tych cestach jazdi, takze nie koli kontrole ale som s ao neho naozaj bala aby sa mu nic nestalo a to nehovoriac o tom, ze viem ako zvykol on jazdit. NO neviem ak ti je lepsie samemu tak bud sam. JA neviem ako myslim si ze vztah aj samota maju nieco do seba. Neviem ci by si dokazal obnovit vas vztah,ale ak ano tak by to chcelo poriadny rozhovor a urcite si pravidla. A ak najdes nejaku novu, tak rozhodne uz od zaciatku jej treba vravet co ti vadi a hlavne komunikovat a treba si ju "vychovat". Vies ja som nazoru ze kontrolvat mozes cloveka kolko chces, ked ta chce podviest podvedie ta aj ked kontrolujes, z toho dovosu ja nikdy nekontrolujem.:-)

kirp

Volnost? Stacilo by mi,keby ma nekontrolovala kde som,s kym som,co robim,kedy dojdem....A nie ze jej poviem,ze idem tam a tam a ona mi povie,ze tam nejsom,pat krat za hodinu mi vola... Stacilo by mi keby ma tolko nekontrolovala. povedal som jej,ze mi to vadi,ale ona to vzdy zahra tak,ze sa o mna boji. Aj ja sa o nu bojim,ale NIKDY jej nevilam,ked je na kave z kamoskami..... Napr.teraz mi chyba,aj by som jej zavolal,ale nespravim to. Neviem ale preco? Niekedy som taky nebol. Chybala mi,chcel som byt s nou,pocut ju...zavolal som jej a hotovo,ale teraz to je uz ine. Lubim ju,ale neviem cim to je,ze mi je niekedy lepsie samemu.

kirp

Lubim ju,ale potrebujem mat volnost a ona ma chce mat stale doma. Bude to zniet hlupo,ale teraz ma nikto nekontroluje....ale zase mam niekedy take stavy,ze mi strasne chyba,ale vzdy mam co robit a daako to prejde. Ja potrbujem volnost a ona to nemieni akceptovat.

jajka001_

prepac ale to je hlupy rozchod. dal si jej najavo ze jej neveris. jednoducho si ju odpinkol. preco by jej nemohla volat nejaka kamoska rano o druhej?
cakal si ze ta bude presviedcat? ja by som to tiez nerobila, neverim mi - nelubis ma. a ked ju lubis, preco jej nezavolas? naozaj hlupy dôvod

kirp

Preco sme sa rozisli? Ani neviem.Raz v noci jej niekto volal zo sukromneho cisla a rano mi povedala,ze to bola urcite kamoska. Neveril som jej,lebo rano o druhej by jej urcite nevolala. Nepohadali sme sa,len som chcel byt niaky cas sam. Na druhy den mi poslala smsku,ze ajtak ju nelubim z ze ona to tak citi. Odvtedy spolu nekomunikujeme. Je to take zvlastne,ze ked sme spolu tak vsetko bereme obaja tak samozreme a az ked sme chvilu od seba,tak si uvedomujeme co vlastne mame. Cim to je? Ze si jeden druheho nevazime uz,alebo je to tym,ze sme si jeden druhym taky isty???? Preco? je to normalne?

micussska

a preco ste sa rozisli s byvalkou? hm? kvoli comu?...podla mna treba mysliet na to co je teraz a nie na minulost...