Neviem zabudnut.

veverqua

Je to hlavne nefer voci tvojej novej priatelke. Ja som tiez toho nazoru, ze si jednoducho ten rozchod este nestravil, a potrebuje to viac casu, nie len mesiac. Uz si sam prisiel na to, ze tymto sposobom na nu urcite rychlejsie nezabudnes. Potrebujes sa hlavne do niekoho znova zamilovat, len vtedy budes mat toho druheho plnu hlavu a ani ta nenapadne ju porovnavat s ex. Na tvojom mieste by som bola k terajsej priatelke uprimna, je zjavne, ze ju nelubis.

kirp

myslel som,ze takto rychlejsie zabudnem,ale prave naopak. Stale ju vidim a neviem zabudnut. Casto ju v duchu porovnavam,ze ta ex robila vela veci lepsie. Poznali sme jeden druheho dokonale a castokrat stacil len pohlad vedeli sme co sa deje,co ten druhy chce,ze sa nieco deje..... Teraz si musim zvykat na vsetko odznovu. Neviem,je mi niako cudne,najradsej by som chcel mat svoju ex spat. Myslite,ze po mesiaci sa to da dat znovu dokopy?

aj jaj si myslim

Je to velmi skoro zacat si druhy vztah....Daj si pauzu a spomal....a sex urcite vynechaj.Mat sex po mesiaci s inou kto by sa necitil cudne?....kazdy normalny clovek by si dal pauzu.