L-Carnitine

Príspevok v téme: L-Carnitine
1BEN1

Chcel by som sa opytat, ake mate skusenosti s tymto spalovacom tukov. Uz som si kupil jedno balenie, ale este som ho nezacal uzivat. Rozmyslam, ci nepockam s tym, kym bude trocha teplejsie, aby som mohol chodit von behavat lebo samotne branie L-Carnitinu asi tuky nespali. Podelte sa o vase skusenosti s L-Carnitinom.

Summer_

Ak budes posylovat (co urcite robis ak mas svaly :)/ tak by ti z nich namlo ubudnut.. len tuky zhodis.. ale podla mna ak mas zaujem, by si sa o tom mohol poradit s nejakym trenerom vo fitku alebo tak.. ja som sa o tom vtedy rozpravala s tym mojim trenerom, ale to bolo tak pred rokom a pol a moc si uz z toho nepamatam :D

1BEN1

Ono zasa ja nie som vobec tucny, vazim 78 kg pri vyske 188 cm, takze je to tak akurat. Mne sa skor jedna o vyrysovanie svalovej hmoty, nie ani tak o chudnutie ako take. Len dufam, ze mi L-Carnitin namiesto tuku nebude spalovat svalovu hmotu lebo to by som velmi nerad. To by som sa radsej na to vykaslal.

Summer_

Urcite by si sa tak nemal citit.. Ono je to skor o tom, ze ked si to das a ides cvicit, tak tvoje telo by malo spalit viac tukov, ako bez toho.. Ale ak sa nebudes hybat, nebude to mat na co reagovat.. A tiez je to podla mna taka vec trosku aj na psychiku- lebo mas pocit ze si si to dal, tak teraz by si mal viac vydrzat a preto aj viac vydrzis..A povies si, ze ked to uz beries, tak predsa nebudes sediet na zadku, nech to ma svoj ucinok a mozno tych "lenivsich" to tymto povzbudi k pohybu:) a tiez napr. tak hodinku aspon pred cvicenim nejec, a potom uz len nieco lahsie..

1BEN1

Ahoj. Dakujem za tvoju reakciu. Ja uz mam tento preparat kupeny, takze ho vyskusam urcite. Este by som sa chcel opytat, kedze tento pripravok zvysuje fyzicku a psychicku energiu, nesposobi mi to nejake nadmerne vyspeedovanie organizmu. Mam na mysli, ze ci sa potom nebudem citit ako keby som musel vyskocit z koze lebo take pocity nemam moc rad.

Summer_

Ahoj ja som ho brala. Ked ho beries musis pri nom cvicit, to je jasne ze len tak ti tuky nespali. Ja som chodila 3xtyzdenne do fitka, popri tom som behavala vonku, kazdy vecer doma cvicila aspon hodinku a este som profesionalne tancovala, ale nemala som pocit ze by som z toho schudla.. Myslim si ze ak sa budes spravne stravovat a popritom sa hybat, schudnes aj bez takehoto pripravku.. Su to len vyhodene peniaze, akus to najprv bez toho a ak to nepojde, potom to trebars vyskusaj-moj nazor.. pa