Potreboval by som plán na chudnutie

Príspevok v téme: Potreboval by som plán na chudnutie
ledig

Ahojte, v prvom rade som chalan s nadváhou... na moju výšku 186cm vážim asi 95 kg a mám 15 rokov. Mám také ovisnuté brucho a hlavne na nom by som potreboval schudnúť. Chodím na strednú a na nejaké diety nemám čas, pretože si dám raňajky, v škole desiatu a obed a ked prídem domov mám druhý obed. Potom už nejem a už len posilujem. každý deň robím 80 brušákov na dve série teda 40+40. Potreboval by som do leta zhodiť aspoň takých 5-10 kg... Viete mi poradiť nejaké účinné cviky na brucho ktoré by tuk na nom spalovali ?? Viem, že najlepšie je nejaká aerobná činnosť, ale na tie nemám bohužial čas... :(

style78

Caute, u mladych ludi je chudnutie uplna hracka. Staci vyradit vsetky kofotiny, cipsy, hranolky, fast foody, sladkosti. Denno denne vidim cim mamicky krmia svoje deti (nechcem sa dotknut lediga:), tak ma az zarazi. Naco su napriklad dietatu(a tyka sa to aj dospelych:)kolace z kysnuteho cesta, rozne pagaciky, do skoly 2 l kofoly atd?
Ked ma mlady clovek nadvahu, naozaj staci sa len zacat pestro stravovat, netreba mat strach ani z ryze, ani zo zemiakov, ani z chleba (razneho)a vyradit vsetky tie hluposti, co som spominal vyssie. Do toho pridat trochu pohybu, nemusi sa vzdy zavriet do posilky, staci len nech ide peso zo skoly, do skoly. Znie to jednoducho, ale v mladosti to naozaj staci, verte mi.V dospelosti je to uz horsie,pretoze ak trvaju zle navyky dostatocne dlho, postupne to narusa rovnovahu v tele a vysledkom je ze tuk sa zacne coraz viac nabalovat a coraz tazsie odbalovat:) V takom pripade uz pestra strava casto nemusi stacit.

Matus

Darrrka

poznam rozpis stravy,kde sa nehladuje, a kila idu dolu, nejde o tabletky, ani h*******e, ak mate zaujem napiste mi. Ubytok.vahy@gmail.com

Style

Ak chces schudnut odporucam v prvom rade si nieco o tom nastudovat inac sa budes trapit s jojo efektom donekonecna.Vidim to na svojich klientoch, ked zacnu rozumiet tomu co maju, alebo nemaju urobit, dokazu si zredukovanu hmotnost udrzat aj bez mojej pomoci. Na trhu je mnozstvo knih, zaujimave je precitat si aj bukovskeho (niekedy som ho nemal rad, kvoli jeho radikalizmu.vsetko co je v diete radikalne vacsinou neskonci dobre. Ale teraz mam pocit ze sa znormalizoval :)Vzdy musi byt rovnovaha.) dobry je aj ebook co som naposledy cital na plannachudnutie.blogspot.com, vela info najdes aj na ako-schudnut.sk drzim palce

F.

Ahojte.. ked chcete zdravo schudnúť, nemusíte jesť len zeleninu a ovocie a piť vela vody.. musíte sa v prvom rade aj nadalej normálne stravovať, a to jesť raňajky, desiatu, obed, olovrant a aj večeru. Základom všetkého je obmedziť uplne príjem cukrov a nahradiť ho umelým sladidlom, lebo cukry sa anjviac ukladajú v tele a to spôsobuje obezitu. A kedže vo všetkom máme cukor, už aj v chlebe tak sa nečudujme potom že už aj deti sú v takom mladom veku obézne. Poznáte Norbiho diétu? Môžete schudnúť a zároven aj zdravo žiť po celý život a jesť všetko.

Darrka

Chcete sa zbavit par kg nadvahy? Ponukam Vam recept ako na to.Nejedna sa o ziadne tabletky,ani Herbalife,ale o nie velmi znamy jedalny listok s casovym harmonogramom,ktorý Vam zabezpeci ubytok 1-1,5kg/tyzden,bez JOJO- efektu.Ide o serioznu ponuku,osobne overenu.
ubytok.vahy@gmail.com

fedorova

Ahojte vsetci,koho trapi nadvaha.Da sa schudnut,ale treba chciet!Byt voci sebe zodpovedny,pripriet sa a dodrzat predsavzate. Niekto moze jest kolko chce je chudy,niekto keby sa pravidelne najedol do syta,sa nezanesie.Kazdy z nas mame iny metabolizmus.Schudnut sa da,kazdy clovek moze schudnut,bez vyhrady! Moj brat pravidelne cvicil,posiloval a v 40-tke chytil infakt.Operacia,zmena zivotneho stylu a priberanie.Ked prisiel na prehliadku k doktorom,vypocul si ; ak chcete zit musite zhodit 30 kg.Vazil 93 kg.v 170. z dna na den zacal jest rizu,varny sacok ;rano 1,na obed i vecer 1.prvy mesjac.jedol zeleninu zo zahradky,uhorku -papriku,paradajku,podla sezony,dajaku sadovinu,ale nie korec,trosku,vela vody.Nalial si do 2 dvojlitrovych flias vodu a popijal 1 dobeda,druhu popbede. druhy a treti mesiac jedol 2 sacky rize rano,2 vecer.obed vynechal.Po 3 mesiacoch schudol na 67kg. ked isiel na kontrolu,doktor povedal;ked ste schudli,ze ste chceli schudnut -to je velmi dobre!ale ked ste schudli a ste nechceli schudnut,je to velmi zle. po roku si udrzal hmotnost na 73 kg,co je dobre! Ja som som zyskala recept na zdravu dietu od lekara-odbornika z Rakuska. Napiste si;

Zaklad ako prve pit roztatu vodu najmenej 2 litre ale odporuca sa 4l.denne. to je zmrazena a nasledne roztopena voda.Zmrazenim sa zmeni struktura,zjemni sa,je schopna viac vyplavit z tela -skodlivyn.

vypit teply kuraci bujon.postupne do obeda zjest ovocie -na obed biftek,to je jemne hovadzie maso 20az 30 dkg v surovom stave opect na panvici ale ma byt krvavy. iba s kecupom.bez priloh.poobede jest surovu zeleninu.vecer vypit pohar mlika.Moze byt sladke alebo kefir. Ked mate radi sladke,mozte si dat 1 lyzicu medu doobeda medzi 10-11 hod.Iba vtedy je scopne telo spracovat cukri. to je vsetko.treba si toto stravovanie osvojit a zvitazit nad obezitou aj chorobami!. ziadne masla,chlieb,riza,zemiaky,proste jest iba to co som napisala.meso moze obcas zmenit za rybu,ale nie za hydinu-zahlienuje,nie za bravcove,skodi.Dobra je akurat domaca udena slanina,vypecena na ohni! omasti creva,nebudu sa zanasat,Nie kilo,raz za cas.Pokuste sa,ved je to vam na dobre.Ked je dovod,da sa. pekny den

effi

tiez mam taky problem a riesim ho tak ze mam pravidelne ranajky a obed a vela cvicim mam celkom dobre vyrysovanybiceps a triceps ale mam vahu stale98kg a mam 16 rokou

zuzic

existuje tu take nieco vola sa to ze vyhladavac tem, vies milacik tam si zadas slovicko chudnutie a vyhodi sa ti tam velmi vela tem o chudnuti. buala:) tak uz vies ako na to:)