Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

NEMOZEM SA DONUTIT DO UCENIA

Príspevok v téme: NEMOZEM SA DONUTIT DO UCENIA
milka544456

AHOJTE.MOJ PROBLEM JE TAKY ZE VOBEC SA MI NECHCE UCIT.NAPRIKLAD TAK DNES,ROZHODLA SOM SA ZE SA NAUCIM NIECO RANO A ZVYSOK PO OBEDE NO TAK RANO SOM SA TROCHU NAUCILA A TERAZ SA MI VOBEC NECHCE UCIT-RADSEJ SOM NA PC.MINULU NEDELU SOM SA ZACALA UCIT ASI TAK O 21:00 A POTOM SA MI TO UZ VSETKO PLIETLO.PORADITE?

[zruseny8]

tato tema je ako sita pre mna. mne ani plan nepomoze, vsetko porusim co sa da a potom to chcem po nociach dohanat, co fakt nejde, pretoze si jednak nic nepamatam a som strasne unavena. teda aj tie skusky tak vyzeraju :)

radenka

ked som chodila do skoly a neslo to uz vobec, tak som si urobila plan napr. od 9 -12 hod.
napr.
9-9.30 ucit sa
9.30 - 9.40 jest
9.40 - 10.10 ucit sa
10.10 - 10.40 volat kamoske
10.40- 11.15 ucit sa
11.15 - 11.30 upratat kupelnu
11.30 -12.00 ucit sa
12. hura obed
to je len ako vzor, samozrejme casy si uprav podla seba a hlavne to todrzuj.
Dodnes mi to ostalo, a ked nieco potrebujem a sa mi nechce, rychlo nejaky plan a ide to.
potom som mala este jedno, urobila som si kavu, len ked som sa isla ucit. Po case, ked sa mi nechcelo ucit, urobila som si kavu a ucenie nasledovalo bez problemov

krisha

aj ja som taka:-) Naposledy som si zobrala radsej dovolenku, ze sa tomu cely den budem venovat. Samozrejme som si nasla milion inych cinnosti, len aby som sa do toho nepozrela. Zacala som az vecer, tiez okolo deviatej a do dvoch som to mala v hlave:-)

kellysa

Treba si urobit nejaky efektivny plan, ako sa ucit. Dobre je si cele ucivo rozvrhnut napriklad na dni, ze co chces kedy stihnut a tym akoby stanovovat nejake mety, co sa mas ten ktory den naucit. Dobre je nechat si pred skuskou aj jeden opakovaci den, kedy si to vsetko este utvrdis. Mne este velmi pomaha, ked si z toho, co som sa naucila, urobim taky prehladny vycuc na papier a potom uz si pozeram len ten. Vela stastia zelam, a hlavne mysli na to, ze ucit sa budes uz len chvilku a po skuskach budes mat zase volno. :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

NEMOZEM SA DONUTIT DO UCENIA - Fórum - ZDRAVIE.sk