Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

koľko stupnov by mala mať pošva keď má ovuláciu?

dejvidka

a dôležité je merať si ju dlhšiu dobu, keď si odmeriaš zajtra, a aj bude zvýšená, nevieš ako dlho už je a aká bola pred tým. Meria sa to celý mesiac aby si videla všetky zmeny.(výstupy, poklesy) Ak ju budeš mať zajtra okolo 37 alebo viac tak pravdepodobne ovulácia už prebehla, len nevieš kedy.
Ja som si ju merala pol roka každý deň :)

zuzi

ovulácia sa dá určiť len spätne .. o znamená, že den pred tým, ako stúpla teplota je ovulaácia ...čiže ak som mala dnes 36,5 a zajtra 37 , ovulácia bola vtedy ked som mala 36,5. ale len v tom prípade , že sa vyšie teploty držia viac dni ,,,,

[zruseny8]

meria sa bazalna teplota v posve (zmerias rano pred opustenim lozka), zvysuje sa asi tak o 0,7stupna po ovulacii a zvycajne trva do konca cyklu

ovulacia

ok pochopila .. a môžem mať aj tak vyšiu teplotu aj keď nemám ovuláciu či nie?? dakujem zajtra sa odmeram

sage

ovulacia, zrejme si nepochopila, citaj este raz moj prispevok zo 16:34. bazalnu teplotu si budes merat az zajtra rano, hned po prebudeni!!!
teraz si papala, chodila, mozno nieco robila a tym sa ti teplota automaticky zvysila, uz to nie je len bazalny metabolizmus. myslim, ze je to predmetom uciva uz aj na zakladnej skole, myslim v 7. rocniku. tak pockaj, kym ti to pani ucitelka vysvetli.

ovulacia

teraz som si merala a mám 37.3... takže mám ovuláciu či ráno to bude... istejšie a troška mám opuchnute v podbrušku,,,, môže to byť aj tým?

sage

trochu zle polozena otazka. v posve sa meria bazalna teplota a ta sa v case od ovulacie do zaciatku dalsej menstruacie mierne zvysi, t.j. z cca 36,5°C na cca 37°C. upozornujem, meria sa bazalna teplota, teda rano, po prebudeni, predtym ako vstanes z postele. pocas dna uz nenamerias bazalnu teplotu.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

koľko stupnov by mala mať pošva keď má ovuláciu? - Fórum - ZDRAVIE.sk