Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

socilana praca a misijna cinnost na trnavskej univerzite...

Príspevok v téme: socilana praca a misijna cinnost na trnavskej univerzite...
muskavusku

chcem tam ist studovat tak mi prosim poradte ak tam dakto chodi alebo dakoho pozna kto tam chodi ake mate skusenosti s toutou skolou ..alebo by som este chcela ist pripadne psychologiu ale to uz na ucm asi ale neviem sa rozhodnnut..alebo este nad nitrou som rozmyslala .a to tiez bud socialna praca alebo psychologia.dikes za rady

lobby

Ahojte,
Studujem odbor socialna praca, ale z hladiska toho ze na SR studuje tento odbor asi kazdy druhy clovek, ani na profesii nenachadzam nejake ponuky prace, uvazujem o prestupe na iny odbor napr.verejna sprava. Pocula som vsak ze je to tazka skola. Nevie mi niekto poradit ?

suso

krisha,uhadla si.Mam vystudovanu soc.pracu a ukoncil som ju davno,pred necelymi 20-timi rokmi.Nas rocnik totizto ako prvy zacinal s tymto novym odborom na Slovensku.Bolo to pomerne narocne,nakolko sme nemali ani knihy,ani skripta,kedze sme boli prvi.Vtedy este studium bolo narocne a ked sme vysli zo skoly,ludia sa cudovali,ze co je to za odbor,ci aj na soc.pracovnikov treba VS.A pozri,ako to teraz vyzera.Tento odbor je uz tak znevazený,ze pravdupovediac sa casto citim az trapne ak mam niekomu povedat,aku mam skolu,nakolko si z nej uz robia srandu.Dnes je tento odbor uplne zatrateny a vinu na tom nesu vsetci,ktori z neho urobili obycajnu akoby pasovu vyrobu,ktora chrli absolventov s tymto odborom z roka na rok viacej.Je to otras.

krisha

suso..ako odbornik(cka) mas SP urcite vystudovanu. To si kazdi mysli, ze je to lahka skola, ale nieje. Ty to mozno len vidis na ludoch, ktori si titul, ci uz bc alebo mgr kupili..bohuzial, ale je to pravda

suso

Na soc.pracu prosim ta nechod.V dnesnej dobe ju uz ma kazdy druhy clovek.Je otrepana.Je to odbor,ktory si dnes robi kazdy,kto potrebuje mat nutne nejaky titul potrebny k tomu,aby neprisiel o miesto v praci-tzv.rychlokvasni vysokoskolaci.Nema uz uroven tento odbor.Kedze ho uz ma kazdy druhy,velmi tazko sa s takym odborom zamestnas.Vyber si nieco ine.To je moj pohlad na vec.

krisha

Na TU na SP a Psych. je dost tazko sa dostat. Ja chodim na SP na Uni Sv. Alzbety, je tu sukromna vysoka skola, som vcelku spokojna, studujeme tam psychologiu, pedagogiku, sociologiu, filozofiu atd.

nellya

Ja študujem síce v Ružomberku,ale tiež sociálnu prácu. Takže ku výbere školy ti moc neporadím,ale ako odbor sociálna práca je celkom super.Nieje náročný ani na hodiny ani na skúšky,dá sa zvládnuť v pohode,že ani neviem ako som prešla ročník za ročníkom.Držím palce.

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

socilana praca a misijna cinnost na trnavskej univerzite... - Fórum - ZDRAVIE.sk