Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Menopauza?

Príspevok v téme: Menopauza?
lujza

Ešte nikdy som sa takto neposťažovala a neprosila som o radu. Už dlhšie som zúfalá a bezradná. Ide to so mnou dolu vodou. Mám návaly, ale to je naozaj nič, na tie som si už zvykla,pribrala som - trpím komplexom menejcennosti a jedávam (síce naozaj málo) len potajme, aby mi to nevytýkali a čo sa mojej psychiky týka, to je už na nevydržanie. Nálada sa mi mení ako aprílové počasie. Je to však skôr chmúrny apríl, v ktorom, aj keď vyjde slnko, nie je ho cítiť. Som podráždená a depresívna. Neustále sa bránim, mám pocit, že ma nik nechápe, pritom však na druhej strane trpím pocitmi viny a považujem sa za najhoršieho a za najnepotrebnejšieho človeka. Nevládzem uz žit. Manžel to so mnou už nevládze. Už ani neviem, čo je to spánok. Nespím. Trápia ma pocity viny, ktoré už ani nedokážem definovať. V práci sa držím, mám ju rada, aj keď je mi ťažko. Doma sa to na mňa všetko zosype, lebo som nanič súci človek, nik ma nemá rád, ale to si aj zaslúžim. Som slabá ako pierko. Neviem, čo mám robiť. Hormonálna liečba neprichádza z vážnych zdravotných dôvodov do úvahy.Dakujem, že ste si ma aj takto virtuálne vypočuli.

neva

Lujza, hlavu hore, nic nie je take cierne, ako sa nam zda na prvy pohlad. Potrebuješ blizkeho cloveka, ktoremu sa zdôveris a ktory Ta pochopi. Nepíses či máš deti, alebo sestru, ci priatelku. Nevzdavaj sa, určite sa najde riešenie.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Menopauza? - Fórum - ZDRAVIE.sk