Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kam sa urobit pri prvom sexe bez trapasov?

sexy_girl

aky je prvy sex??? ma 17 a este som stale panna, ale s priatelom by sme to uz coskoro mali skusit ale ja sa bojim

alz-bee

Ked planujete mat kondom, tak sa spravdo kondomu a ked neplanujete mat kondom, tak sa jej sprav na brusko :)) (...a predtym sa jej radsej spytaj, ci jej to nahodou nevadilo)

ricardo

nooo uz to tu odznelo masturbuj,ale nie prilis casto a zase nie wobec ale skus tak že nie do vrcholu,že wraj dlhsie vydrzis potom.

dakilla

Ta zaclona je jednoznacne najlepsia, ale to by asi kricala jej mamicka pripadne iny dospely majitel bytu... :D

No ale teraz vazne, chlapec ked si budes kazdy den ( aj viac krat, niektory honici to maju radi rano vecer obed, v domneni ze to predlzuje vydrz) mydlit cicinu tak sa moze stat ze ti dojdu naboje. Ak si ho budes stale honit tak o normal sex nebudes mat zaujem, ak zas naopak nebudes vypustat paru vobec tak sa moze stat uz spominane to ze sa urobis velmi skoro takze problem s urobenim sa ani nestihnes riesit. Idealne je dosiahnut nejaky kompromis. A s mladou sa najprv dohodni kde to budete robit ( aby vas dakto nenacapal ) a aku ochranu zvolite ( ak pravda nechces byt tatko, alebo neveris fame o tom ze 1x nemoze otehotniet... ) a potom dorieste kde to pustis ;)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kam sa urobit pri prvom sexe bez trapasov? - Fórum - ZDRAVIE.sk