PRDENIE A SEX

Príspevok v téme: PRDENIE A SEX
pas

ahoj,mam s priatelkou taky problem-hlavne ja!vzdy ked sa niecoho velmi bojim tak sa mi chce prdiet,a ked ma sex tak sa vzdy bojim,ze sa nieco stane-praskne kondom,niekto nas prichyti....
a aj ked viem,ze nas nikto nemoze najst a mame bezpecnu ochranu,vzdy sa mi vyskytne tento problem,je mi to hrozne trapne,co mam robit?!....

ivanka_83

ja po sexe vypustim vzduch z pipi.a to nieje prd.ale ten moj vzdy povie zo srandy, teda IVKA fuuj.no ale keby ten moj sral u sexu asi ma aj prestane bavit..

pas

uz som tu...no moj problem nie je preto ze by som prdel kvoli tomu,ze by som jedol vela fazule a podobnych potravin,ja prdim len ked mam z niecoho strach....

paska

ja so bola dnes s mužom, super vyzeral, voňal, skvelé oblečenie, mali sme sex v perfektnom aute, vášeň vrcholila, a naraz prrrrd. ale to nebol jeho prd,ale zo mńa z tej dierky. trapas. viem, že sa to stáva, ale ja som sa snažila byť krásna, inteligentná, nežná a naraz toto.

night

no..zalozil temu a odvtedy sa neozval:)) radsej:)...ale nechapem preco ved to sa moze kazdemu stat a treba si z toho spravit srandu jednoducho a odlahcit to:)

ksl

Mám nový nápad,čo takto skúsiť napr.BioGaia, je to veľmi kvalitné probiotikum a určite ukľudňuje trávenie.. Sú to tabl. na cmúľanie...

ksl

Noooo tak po cesnaku by boli nielen zvukové ale aj poriadne aromatické.... Ty koxo - Pojď,vyprdím ti cestu raaááájem....
Prepáč pas,ale tá tvoja téma je proste skvelá, na to sa nedá nereagovať,to jednoducho nejde... :) :) :)