Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

potrebujem sa co najrychlejsie zbavit mahagon. farby vlasov

Príspevok v téme: potrebujem sa co najrychlejsie zbavit mahagon. farby vlasov
neschopna

Pomoc, ako sa da co najrychlejsie prejst z mahagonovej farby vlasov normalnu hnedu? Chcela by som svetlohnedu, ale k tej mozem prist neskor, nechcem hned sokovat vlasy. Ako sa co najrychlejsie zbavim tej tmavej mahagonovej farby? Pomohlo by co najcastejsie umyvanie vlasov? Neviete, ci neexistuje sampon alebo pripravok, ktory by urychlil zmyvanie farby? Chytilo mi to uplne inak, ako na obrazku. Na obrazku bola pekna hneda a ja mam vlasy tmave az docervena. To mam za to domace farbenie, ze som to nenechala odbornicke. Ale aspon viem, ze viac to uz skusat nebudem. Teraz urcite vyzeram ako tie stare panie vo veku 40 a 50 rokov. Nechcem tu farbu, prosim, pomozte mi. Dakujem.

neschopna

Svetlohneda moze pockat, hoci si ju dam az pol roka, o rok. Teraz mi staci, ked budem mat normalnu hnedu. A nie mahagonovu ako helmu. A blond uz nechcem, mala som a znicilo mi to vlasy. Ja sa potrebujem zbavit co najrychlejsie tejto farby vlasov. Nechcem nic na hlave, co ma nieco spolocne s rysavou, mahagonovou, oranzovo, cervenou a ich ostatnymi odtienmi.

jaja

Daj si ciernu :D ale ta ked ces onee svetlohnedu tha si daj peroxid abo blond si nechaj vytahat do svetlejsia a daj si nato nejaku hnedu ale nie prilis svetlu lebo by ti mohlo chytit do rysava :D

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

potrebujem sa co najrychlejsie zbavit mahagon. farby vlasov - Fórum - ZDRAVIE.sk