Baby píšte svoj názor

malak

Chlape nicoho sa neboj ja som tiez troska pri sebe a zatial so mal frajeriek dost a neda sa povedat ze by boli nejako skarede skor naopak :) musis vyckat casu :)

night

tak to si este mladyy, baby plieska pubertaa, zajima ich len vyzor atd..ale ked trosku dospejete, uvidis ze si najdes taku co sa bude citit s tebou dobre aj koli tvojej povahe, alebo ako napisal depp, dusi:) ale mozno taku najdes coskoro..hlavne sa nepodcenuj, cit sa sebaisto, pac sa sam sebe a budes sa pacit aj babam;)

depp

baby a dusu ste kde nechali veed to je to najdolezitejsie nie ?:)))

a naco ti bude: pocuj nevem ako si natom ae ak sa tebe pacia baby pri sebe aj ty si dajme tomu tak neboj sa nekto sa najde a budes vedet naco ti bude:)

night

tak mne akoo svalovci to vobec nee, myslim tych ktori sa snazia aby sa im dali spocitat vsetky svaly na tele, to je az nechutne podla mna..A preco by sa ti smiali, to robia male deti..aj ked si vlastne nenapisal kolko mas rokov..kazdopadne kazdy vyzera inak a urcite najdes babu ktorej sa budes pacit

leerka

no ak chces teda pocut pravdu, tak mne sa pacia trosku vysportovani, nie nafukovacky, ale take pekne svaly na rukach, prsia vypracovane....a takeho aj mam, takze som spokojna....