Hrcka na zadocku

Príspevok v téme: Hrcka na zadocku
klarika

Ahojky, chcela by som sa spytat, co moze byt hrcka na zadnici nevytrca a nie je vyditelna len je hmatatelna a dost boli pri dotyku. Vlatne tak som ju objavila den ma bolelo pri sadani na tvrdsie stolicky, no nic tam nebolo. Na druhy den som sa skumala a je je asi 1cm velka ked ju chytim prstami... Neviem ci je to banalna vec, prasknuta cievka alebo neviem, preto neviem ci mam ist k lekarke.

anonym159

dobry chcel by som sa spytat mam 16 rokov a na konecniku sa mi vytvorila taka hrcka nieje to zapalene ale vyzera to nechutne..pri sedeni ma to boli..neviem ci je to ta zlata zila alebo hemeroid bojim sa ist za matkou trochu sa hambim..vcera ma to bolelo cely den dnes uzz skoro voubec.. krv mi s toho vooouubec nejde..neviete mi poradit?

klarika

ahojky, mno hrcka sa nezmenila len boli uz pri dotyku prstom, inak nie. pokozka je stale rovnaka nic mi nehnisa, tak to bude asi nieco ine... ale problemy mi to nerobi, tak neviem...

klarika

uf, tak dakujem za rady... nikdy by som si nemyslela ze to poviem, ale uz sa tesim ked mi to zacne hnisat, lebo je to dost otravne ked s tym nemozem nic robit, a sediet na pol zadku

klarika

nie praveze nie, den dva si to budem natierat a ak sa to nezmeni alebo nezmizne tak asi budem uvazovat ze pojdem k lekarke. sice ked mi povie, ze to je vyrazka, tak sa od hamby prepadnem.

mrvulka

ona ešte len bude začervenaná a budeš tam mať aj hnis.vred ako veľká vyrážka.Po vytlačení hnisu bolesť prejde

klarika

dakujem moc, idem teda natierat. aj som si myslela na zaciatku, ze to moze byt aj vyrazka ale koza nieje zacervenana, normalne to neni vidiet.keby boli uzliny aj na zadku tak poviem, ze je to uzlina...

ivja

klarika,
robí sa ti tam iba obyčajný vred. Bude bolieť, ale má to taký priebeh ako na inom mieste tela. natieraj si to alpou