Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

privelmi padajuce vlasy

lolinka

Mne ked vypadávali vlasy kupila som si vitaminý vo forme tabletiek myslím,neviem uz ako sa volaju ale bolo to aj na plet aj na vypadávanie vlasov, a kupila som si este sampon Klorane, lebo lekarnicka mi poradila ze aj ten pomáha, ze aj Vische pomaha ci ako sa to volá, len Klorane bol lacnejsí, ale ci mi to oboje pomohlo ale myslím, ze mi uz tak nevypadávaju ako zo zaciatku.

vlasy

lenulka,mne sa tiez stalo,ze som si sla kupit vit.K,a lekarnicka na mna pozerala,ze to nie je vitamin K,ale draslik,a keby tam nebola este jedna pani,tak ja by som odisla ako ta hlupana,ta druha lekarnicka o tom vitamine vedela.

lenulka

sislicka: a to si tam do tej lekarne normalne prisla a povedala si ze chces vitami H ale ako sa to volá? Lebo u nás sú take predavacky ze im nieco povies a oni na teba kukaju ako klucka na nove vrata a este ta idu presviedcat ze take nic sa nevyraba:PP

Mimi323

Sislicka, daj si na vlasy Hennu. Ja som tiež nemohla dopestovať vlasy, a teraz mám dlhé a hustejšie a nemám už poštiepené končeky. Je to prírodná farba ktorá aj vyživí a pomôže vlasom.

sislicka

ja mam taky podobny problem, aj my vypadavaju velmi vlasy, ale vôbec nerastu... teda aspon mne sa zda... alebo len velmi pomaly. v casopise som vycitala ze velmi pomaha vitamin H - biotin, dnes som si ho akurat bola kupit, tak som zvedava ci pomoze. aj pani lekarnicka odporucila ze vela zien ma s nim dobre skusenosti, tak som zvedava :D

monro

Ja dvakrat do roka pouzivam sampon a tinkturu Bioscalin. Velmi to pomaha a este som kedysi davno mala taky sampon Salon Textures, tiez bol super. Reklama nan bola v Novom case.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

privelmi padajuce vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk