Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

smrad z nosa

MIKESO

lekarka mozes prosim ta napisat o ozene viac informacii? Zaujalo ma to, ale nikde o tom akosi nemozem najst viac. Ako sa da cielene vysetrit pacient, ci nema ozenu, ako sa vysetrenie robi? Lebo mna trapi dlhodobo sucha (zacervenana) sliznica v nose a neustale mi z nosa tecie. Bol som s tym viac-krat na krcnom-nosnom-usnom, ale tam mi vzdy tvrdili, ze je to alergia. Nikdy vobec nikto nijaku ozenu nespomenul, vzdy to automaticky povazovali za Rhinitidis allergica (alergicka nadcha).

lekarka

Nasládlý zápach z nosa bývá příznakem specifického suchého chronického zánětu nosní sliznice, který se označuje jako ozéna. Bylo by proto vhodné cílené vyšetření na ozénu a pokud by se diagnóza potvrdila, bylo by nutné příslušné cílené léčení.

ahoj...

Mozete sa tam opytat na nejaky sprej pre alergikou co zvlhcuje nosnu dutinu a celkovo posilnit imunitu nejakym vitaminom aspon cecko.Vzdy ked je slznica porusena nachytaju sa rozne infekty na to . Mojmu pomaha aj coldrex-horucy napoj na uvolnenie dutin .

antilopka

presne tak, odisli sme do Nemecka, , sedi cele dni v praci za PC... Zial k alergologicke sa dostane az v aprily najskor ked :( no nejako to vydrzime, nie ej to stale, len niekedy.
Dakujem ti velmi pekne za radu.

ahoj...

Ano su na predpis. Predpisala mu ich alergologicka a potom uz moze na jej odporucania aj obvodna. Myslim , ze u alergikov je to tak , ze aj ked mal problem v lete nic nezabranuje , aby sa spustilo nieco noveaj v zime. Nemenili ste byvanie , alebo krajinu?A moze to byt aj oslabenim organizmu pracovny stres, alebo aj prostredie co to spustilo. Moj robi v praci kde nieje priame vetranie a stale je za pc...Odkedy pracuje v tej firme ma stale dutiny v tahu.

1BEN1

Mozno ze ma od alergie zapalenu sliznicu vo vnutri nosa (lebo aj alergia sposobuje zapal) a koli tomu mu asi z nosa pachne.

antilopka

Je alergik, len terz v zime nema alergiu. Dakujem velmi ez si mi napisala a snazis sa pomoct. Skusime sa s tym nejako popasovat.
Tie lieky su na predpis, ci nie?

ahoj..

Ahoj antilopka !
Moj manzel to ma tiez . Tak tiez nevieme z coho.Samo to pride aj odide...hlavne ked je nachladnuty. Je alergik a tiez je to neprijemne ....uplne viem o co ide. Ked si dava poriadne lieky na alergiu tak je to lepsie. Berie flixonase a alerid ...,alebo mal by brat . Tvoj je alergik?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

smrad z nosa - Fórum - ZDRAVIE.sk