MAM PROBLEM S VLASMI!!!!KONKRETNE S ODTIENOM/AMI

Príspevok v téme: MAM PROBLEM S VLASMI!!!!KONKRETNE S ODTIENOM/AMI
xix

mam taky problem,ze v lete som si dala melir-blond a chytil do oranzova dokonca som si ho ani rovnomerne nenaniesla!!!!mala som tam toho vela nakydaneho,takze to bolo skor ako oranzova farba nez blond melir!!!teraz mam vyrastenu stredne hnedu(prirodzeNA) farbu a dlhy pramen oranzovych pramenov,nevyzera prave najlepsie...
chcel by som si zakupit PALLETE COLOR SHAMPOO,ale teraz mi to bude robit kamoska,lebo sama si uz vlasy farbit nechcem nikdy,po zlych skusenostiach!len sa bojim,ze ked si kupim neaky napr.hnedy odtien(napr.gastanovy,alebo cokoladovy)tak mi to tie moje prirodzene hnede vlasy ktore mi vyrastaju prefarby na hnedo ale ze tie zvyskly oranzoveho meliru sa po pouziti hnedej farby chytia do cervena alebo hrdzava co mam robit?poradte!a aky odtien si mam dat?bude ten hnedy spravny vyber?dakujem velmi pekne!!!

tyrusqa

pallete sampon chyta do tmava..nikomu neradim si ho davat pokial si kupi svetlohnedu a caka svetlohnedu,nehovoriac cokoladova ta chyta uplne do cierna.

xix

casting gloss je super,aj kamoska mi to vravela...ale ja si nechcem farbit,lebo sa mi zacala pacit moja prir.farba tak si chcem ten stary melir nechat odrast a kym odrastie tak si chcem samponovat,a taketo sampony nema nikto len palette...

casting

a co keby si si dala od casting gloss niektorý z odtienov 600-700 nechytaju cierno, vlasy su po tomto prelive krásne lesklé a farba nesmrdi ja som dnes farbila 713-kou a dávala som si ju na odfarbenu blond :)

xix

ok,tak si teda tu hnedu dam...ale aky odtien?gastanovu alebo cokoladovu alebo stredne hnedu?leb v diskusii o palette coloror shampoo skoro kazdy pise,ze to chyta tmavsie,niekto si dal svetlohnedu a vysledok bola cierna...myslite ze ta STREDNE HNEDA by bola normalna?

vear

Hnedá ti chytí normálne. Ja mám svoje také plavé vlasy a keď som si dala svetlo hnedý šampón, tak mi to chytili na tmavo hnedo, takže. Hnedá chytí určite.

jaja

To ti chytilo do oranzova preto lebo terbalo to nechat viac vytahat cize viac peroxidu alebo dlhsie posobit...a hneda by ti mala normalne asi chytit ale taku tmavsiu si daj