preco nemôzem mat bábätko?

Príspevok v téme: preco nemôzem mat bábätko?
domi89

Ahojte, neviem, ci je to správne sem písat, ale tak za pokus nic nedám. Mám 19 rokov a velmi velmi túzim po dietatku. Mozno si niekto povie, ze 19 rocná je sama este decko a to decko chce....ze mám este cas a podobné, ale ja si myslím, ze nikdy nie je ten pravý cas... niekto sa nato cíti uz v 18tke a niekto az v 30tke.... Ja po nom velmi velmi túzim.... Len sa nám to vôbec nedarí... s priatelom spolu spávame, nechránene....tak 8 az 10 dní po menstruácii...vtedy by som mala mat plodné dni...skúsame to uz 4 mesiace a stále nic....pred 3 mesiacmi som mala zápal...ale prekonala som ho.... To nemohlo spôsobobit neplodnost? alebo nejaké problémy? cez leto som brala aj antikoncepciu ale musela som ju prestat brat, kvoli zlým zdravotným problémom...brala som ju len necelé 3 mesiace....a pocula som ze po vysadení antiky sa otehotnie rýchlejsie, lenze uz ubehol skoro tristvrte rok a ja stále nic.... preco akurát ja nemôzem mat bábätko, ked po nom tak velmi túzim? nie je to fér............ prepácte, ale musela som to napísat.... neviem uz naozaj kde je chyba....ci vo mne alebo v partnerovi....mozno nemôzeme mat spolu deti....aj o takom som pocula.......no ja uz naozaj neviem....

nellya

MY s manželom sme sa pokúšali o bábo 3,5 roka.Stále nič,mysleli sme si ,že je chyba vo mne,pretože som mala problémy z vaječníkmi kedysi.A nakoniec som tehotná,ale nie z manželom.Takže už vieme,kde bola chyba.A aj napriek všetkým problémom teraz okolo toho som štastná.Takže nehádžte flintu do žita.Ono to príde,ked to fakt nebudete čakať.

muc

mala som kolegynu, ktora tiez nemohla viac rokov otehotniet. boli docista "zazrati" do "vyroby" babatka. uz sme jej to hovorili, ze to, ze sa im nedari, tak je uz psychickeho zakladu.
..no a to aj sa potvrdilo- ked sa prestahovali do ciech a mali milion inych starosti ohladom stahovania, zariadovania a zvykania si - a kratko na to aj otehotnela. dnes ma 2 odrastenych chlapcov. je medzi nimi dvojrocny odstup

janaal

ja ti poradim my sme mali podobny problém a pomohla nam stranka www. gnostik.sk pán Marián Kovačík dal nam presny rozpis kedy sa mame milovat a vyslo to na mesiac o tri tyzdne sa nam ma narodit chlapcek. stoji to asi cca 24 EUR ale treba to skusit nam sa to podarilo acakali sme na malé 5 rokov.

dubacik

mozno by si sa nemala pri milovani prilis sustredit na to, ze chces mat za kazdu cenu babatko .. Zvycajne je to tak, ze ked to necakas, vtedy to pride :) Drzim prsty !! :-))

hoci neviem

pocula som o mnohych pripadoch zien ktore po pohladkani tygra otehotneli,taktiez podla stredoveku mas zjest pred sexom jogurt s medom a orechmi,ale toto je len alchymia mozno sa len moc stresujes...

nechapemtovobec

To je co za nova moda mat nemanzelske deti? Nechapem? Chlap nechce podpisat hlupy papier, ale zavazok na cely zivot si so zenskou urobi...

bobik

ahoj domi89 neviem ci ti nejako poradim,ale ja mam tiez 19 za pol roka 20 tiez nic moc...s partnerom sme spolu uz 2 roky aj 2 ,mesiace a nechranene sme spolu spavali vyse roka a stale nic,tak kde bola pricina?stale nic ,sice babo na plane nejako extra nebolo,priatel ma este skolu a vravel ze az ked budeme zabezpeceni a v lete mi meskala mestruacia a etraz som v 7 mesiaci tehotenstva a streasne sa na malicke tesime aj priatel,tak ako je to mozne,?ZE Vyse roka nic a zarazu to pride:)tiez som myslela ze nemozem mat deticky:)len vydrz a uvidis mozno ze to pride necakane tak ako u mna:P

lenuliatko

jeej to mi uplne pripomina mna pred dvoma rokmi.tiez sme sa snazili o babatko.podarilo sa nam to az po 4 mesiacoch a nasa mala ma uz 2 mesiace :)
nemyslim ze by ti zapal sposobil neplodnost.ja som mala velmi casto zapal vajecnikov a bala som sa tiez.mozno je to vec nahody.skus brat nejake vitaminy mali by pomoct.drzim velmi palce :)