Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

sexualne zneužívanie

ivanka_83

ono ked to urobil tebe danka, tak asi svojim detom.inak taky clovek, ked znasilni dievca, nema problem ani chlapca...takychto pripadov je vela, len dievcata su ticho..ja viem, je tazke sa zdoverit a podat oznamenie..keby moje dieta toto tajila, nenavidela by som sa.na nom mi zalezi najviac.nie na chlapoch...

malickasom

no teda ze to zvladate byt ich pritomnosti... podla mna takych treba udat, aby to neurobili aj niekomu inemu, nebojite sa ze stale maju take sklony?...a este ze sa ta pyta ci si panna? to je vrchol!!! kolko mas rokov nikki? mala by si mu to vykricat, ved ti neskutocne ublizil!

danka000

Oliva202
vidim ho asi tak raz za dva týždne, keď príde na navštevu so svojou rodinou. Ja ho nenavidím, ale jeho deti za to nemôžu a ich nechcem odmietať kvôli nemu. S nim sa ani skoro nerozprávam - nie je o čom.
Ak niečo potrebujem, tak mam ešte jedneho brata a ten je super.

Nikkki aspoň jednu výhodu to má nebudu nás vyšetrovať cez konečník :)

whee_ee

nikkki, dufam, ze sa z toho dostanes..musí to byť hrozne ťažké, obdivujem ťa, ja by som už bola asi dva metre pod zemou... držím palce do života, moja.

nikkki

ani presne nwm kolko som mala rokov ale asi okolo 7-8....a vtedy som sa ho strasne bala...bala som sa ked prichadzal domov vecer :(

nikkki

lilkiki...nepokusala som sa to povedat lebo nechcem aby trpela...nemohla si nic vsimnut lebo to bolo zvacsa v noci ked vsetci spali alebo ked som bola sama :( ...a aj ked bol pripity tak...

tina78

tak pri citani tohto som skoro spadla zo stolicky... no mam dost... tak co uz chlapi dokazu.... neskutocne.... a este im to vsetko aj prejde.. a tvarime sa ze sa nic nestalo... moj byvali ma sex pomaly s kazdou s vydatou s kamaratovymi frajerkami a este ho aj pristihlo 2 rocne dieta ... no totalne sa mi zhnusili chlapi... bleee

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.