Chripka v tehotenstve.. skodi to babatku?

Sex Godess

Nechcem vas strasit, ale moze a nemusi to zanechat nejake nasledky na plode. Moja mama mala tiez chripku, ked bola tehotna. Skoncila v nemocnici so zapalenymi oblickami, narodila som sa s oblickou vedla vajecnika a k tomu je mensia a obratena. Takze tak.

rebecka

ahoj ked ta bolia pluca asi chora pocas tehotenstva tak vyskusaj toto pi caj s medom a citronom naparuj sa nad harmancekom pokrajaj si cibulu nech ti pusti stavu a davaj si to 3x denne a dobra je na noc kacacia mast na hrdlo a pridusky ale musis lezat lebo sa mas velmi topi daj si na gazu sacok a nejaku handru a do rana vyskusja a uvidis ja som v 35 tyzdni mam len nadchu a pomaha mi to

janka24

Ja mam dve deti a pri obidvoch som bola nachladena-silná nádcha....Možeš sa inhalovat nad parou ,to rýchlo pomaha a paralen možeš brat jeden na den..a to že si chorá babetku neškodi

gabcam1

CHCELA BY SOM SA OPYTAT SOM TEHOTNA V 6TYZNI A SOM PRECHLADNUTA MAM HORUCKY MOZE TO UBLIZIT MOJMU BABETKU.DAKUJEM!!!

Alexandra198

Babulka:

nemusis sa nicoho bat...........okrem toho kazdy lekar ci lekarka musi predsa vediet co ti moze alebo nemoze v obdobi chripky predpisat. A su lieky ktore vobec nezanechavaju nasledky. Takisto som bola chora, doktor mi dal lieky normalne, a maly je zdravy. Nic mu nie je. Takze sa nemas coho bat.

Peto T

Očkovanie proti chrípke nemá zmysel. Jeho účinnosť je podľa vyhodnotenia doterajších klinických štúdií mizivá, a predstavuje vážne riziko vedľajších účinkov, aj vážnych (reumatických, autoimúnnych, neurologických).

Pozrite tiež rizikaockovania.sk

katka 1111

Bambulinočka, neboj sa, ja som mala chrípku v 8.mesiaci tehotenstva a takú silnú, že som musela brať aj ATB a dcérka má už 12 rokov a je zdravá ako ryba(ťuk,ťuk).Plod v 9.mesiaci je už vyzretý takže nič hrozné ti nehrozí a babatko bude v poriadku. Len treba chrípku poctivo vyležať, ovocie a veľa piť. Prajem skoré vyzdravenie.

Bambulinočka

Ahojte.Dnes som akurat vosla do 9mesiaca.Mam chripku.Moze to teraz ohrozit moje dietatko?velmi sa toho bojim.Zajtra mam ist na poradnu dufam,ze vsetko dopadne dobre.