Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

prehnaná hygiena

Príspevok v téme: prehnaná hygiena
etrusko

šokuje ma, ako sa v posledných rokoch zdôrazňuje hygiena a ľudia naozaj veria tomu, že najdôležitejšie je denne sa sprchovať, sprajovať a voňavkovať. svoju vlastnú vôňu považujú za smrad a usilujú sa zbaviť sa akýchkoľvek prirodzených pachov. Milovať sa so ženou bez typickej ženskej vône je ako spať s plastikovou Ančou. Keď potrieme všetky prirodzené ľudské pachy, staneme sa umelými robotmi. Vlastnú vôňu nahrádzame voňavkami, takej hlúposti sú schopní iba ľudia!

veronika

ale to nie je o sprchovani preboha!
to je o prehnanom vonani, kremovani roznymi navonanymi kremami.. ze z vas je citit chemia a nie clovek.
predsa to nie je o spine - to je potom uz fakt smrad a nie prirodzena vona.

leerka

teda ja neviem, ale neviem si predstavit den bez toho , aby som sa neosprchovala....akooze stane sa, dobre nehovorim, ale tak max na druhy den musim letiet do sprchy, lebo som sama zo seba nervozna....

manželka

Etrusko pripominaš mi mojho muža,ten by bol zato aby som sa okupala raz za mesiac,vzrušuje ho prirodzená vona. Leerka ten moj je presne ako napoleon tiež ked bol pracovne mimo už par dni predtým mi prízvukoval zakaz sprchy. Ked nemam niekedy chuť na sex viem ako ho odradim,osprchujem sa a jeho ide rozdrapiť,že mu to robim schvalne a zo sexu tým padom nič nieje.

veronika

ale to nie je o smrade.
to je o ludskej voni. nie smrade potu!
je to uplne ine ako navonane naparfumovane telo. nesmrdi, ma specificku vonu. tak ako napriklad vonaju male babatka.

leerka

nehnevaj sa, ale nezijeme za cias napoleona, ked svojej drahej posielal 2tyzdne predtym ako mal pristo domov odkaz, aby sa nekupala.....no neviem si predstavit, ze by priatel prisiel domov spoteny ako neaky drevorubac, neumyl by sa a isli by sme sa milovat...ved to je nechutne....hygiena musi byt aj ked je pravda, ze nie prehnana....

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.