NECAKANE ....!!!!

Príspevok v téme: NECAKANE ....!!!!
slzicka123

Prosim, pomozte mi, som uplne na dne, po dvoch rokoch mi moj "vyvoleny" napisal ze sa chce rozist - vraj sa uz newieme ani porozpravat - pritom to absolutne nie je pravda, proste som ostala v soku, lebo setko je Okey a necakala som jeho sms v zmysle: v poslednej dobe sa nedokazeme ani porozpravat, ma to este zmysel? - pritom normalne sme sa bavili, mali sme jednu vymenu nazorov, ale len teraz pred par dnami, ohladne znamok zo skusok - takze banalita - a predtym asi v novembri - tiez banalita - ziadna hadka!!!! Prreco teraz toto? Co sa stalo? ... myslite si, ze uz ma prestal lubit? je v tom ina? prestala som ho bavit? .... je tolko odpovedi ale newiem ktora je ta prava a ani to nezistim, chcem len vas nazor, dakujem :(((

slzicka123

andy - ano dakujem moc,...urcite si od neho budem pytat objektivny dovod! ... a napisem, samozrejme...

johnyblue- so svojou ponukou zamier do inej temy!

andy

Aj ja som zvedavá, čo odpíše. Ale ty sa nedaj len tak bez vysvetlenia odpísať. Navrhni mu, že keď sa stretnete osobne, vydiskutujete si to, že takéto veci sa neriešia cez sms a že po dvoch rokoch očakávaš od neho skutočný dôvod, aby si si aj ty vedela zariadiť život ďalej. Ale ešte možno nie je koniec. Daj vedieť, keď sa ozve

slzicka123

dakujem za prispevky... aspon takto sa mozem s niekym porozpravat,... na intraku som uplne sama uz mesiac (ucim sa na skusky), kamosky sa ucia doma... takze dakujem,...

slzicka123

odpisala, hm... nieco v zmysle, ze som teraz uplne mimo, ze nechapem preco? ved sme sa vobec nehadali, a ak aj sme mali vymenu nazorov, co mozno raz za mesiac, tak to nie je nic hrozne a je to bezne, proste aj to musi byt,... ale ze to nehavam na nom, on musi vvediet ci este ma o mna zaujem, ci ma lubi, ci planuje so mnou buducnost,.... a ze vo mne je este dostatok lasky na to, aby som sa takymi vecami ako "vymena nazorov" nezaoberala ... su aj horsie veci, ale tie nas este nepostiihli

whatif

mrzi ma to, ze sa ti nieco take stalo a prave teraz cez skuskove...usudzujem, ze ked ste nemali prave nejake extra problemove obdobie, ste od seba odluceni, tak v tom moze nieco byt a takto sa snazi vyhovorit...mozno stretol inu alebo si uvedomil, ze to nie je vztah, aky by chcel alebo je to len obdobie, ma skusky, stres a nevie co robi...nechcem to takto pisat...prezila som nieco podobne...skoncilo to bez vysvetlenia, bol zbabelec...ale toto vsetko mi z toho vyslo...drzim ti palce, aby sa to vsetko dobre vyriesilo, vysvetlilo...a ked nie tak si uvedom, ze nebol to ten pravy, ked ti dokazal po tych 2 rokoch toto spravit

slzicka123

..inak studujeme kazdy v inom meste (KE BA) takze nevidime sa momentalne... a ako mi prisla ta sms rano, tak som odpisala, ale on ece asi spi,...uvidim co bude dalej.... nehala som to na nom, ze on musi vediet ci to ma pre neho zmysel, ci ma este o mna zaujem....