TOTO som teda NECAKALA !!!

Príspevok v téme: TOTO som teda NECAKALA !!!
slzicka 1234

Prosim, pomozte mi, som uplne na dne, po dvoch rokoch mi moj "vyvoleny" napisal ze sa chce rozist - vraj sa uz newieme ani porozpravat - pritom to absolutne nie je pravda, proste som ostala v soku, lebo setko bolo Okey a necakala som jeho sms v zmysle: v poslednej dobe sa nedokazeme ani porozpravat, ma to este zmysel? - pritom normalne sme sa bavili, mali sme jednu vymenu nazorov, ale len teraz pred par dnami, ohladne znamok zo skusok - takze banalita - a predtym asi v novembri - tiez banalita - ziadna hadka!!!! Prreco teraz toto? Co sa stalo? ... myslite si, ze uz ma prestal lubit? je v tom ina? prestala som ho bavit? .... je tolko odpovedi ale newiem ktora je ta prava a ani to nezistim, chcem len vas nazor, dakujem :(((

sissssa

s velkou pravdepodobnostou to tak bude, no aj tak by som ako bodku za tym ziadala jeho vyjadrenie, ale uprimne, ze preco sa tak rozhodol, aby som vedela na com naozaj som

sissssa

znamenu sa stalo snad horsie...s jeho prvou priatelkou vobec chodil 8 rokov, potom sa vzali, manzelmi boli 6 rokov, vyzerali stastne a uplne v pohode, teda to si myslel aj on a potom mu ona povedala zo dna na den zbohom, lebo uz 1,5 roka chodila s inym...

slzicka1234

... hmm, dobre, dakujem... :(((

hoci newiem ako by som to zvladala keby stal predomnou a povedal by mi to do oci, asi by som sa zrutila :(