Psychické poruchy

Príspevok v téme: Psychické poruchy
luciano

Ahojte. Zakladám novú tému ohľadom depresie, panickej poruchy, agorafóbie, sociálnej fóbie a iných psychických porúch. Ako sa vaša choroba prejavuje, kedy ste navštívili lekára, aké užívate lieky a koľko, do akej miery je vaša liečba úspešná, či pracujete, alebo ste na invalidnom dôchodku. Ja trpím ťažkou depresiou, užívam 375 mg venlafaxinu, coaxil, 15 mg abilify a 450 mg Trittica. Môžem povedať, že táto kombinácie liekov mi veľmi pomáha a cítim sa takmer úplne zdravo.

natia0606

ahojte no moj manzel tiez trpi na shyzofreniu uz sa lieci skoro 8mesiace chcela bi som vediet ci je sanca ze bude opet taky aky bol naved keby stale pil tie solian co mu davaju a je moznost ze sa pomili lekari ale,,,da sa to vylecit ja sa stym velmi trapim prenho hladam setko mozne na nete co sa da ako mu mam pomoc niekde pisu ze je vylecitelna choroba zas inde ze nieje vylicelna neviem co si mam oto pomyslet ma niekto skusenosti stim nech mi odpisu ako co mam aj ja preto robit abi bolo uz dobre ,,,a vopred vam dakujem natalia

čupka

Ahoj ja mavam strasne slabosti v nohach az sa my tak neprijemne trasu aj ked sedim mavam stresove kolapsy casto a ja vobec neviem preco v ziadnom strese niesom mavam aj uzkosti a tazko sa mi dych ako keby mi niekto sedel na hrudi uzivam ( nie pravidelne ale iba ked to na mna pride)Lexaurin pomaha ale cim castejsie ho berem tym slabsi ucinok ma... poradte ale ku ziadnemu psychologovy nepojdem ani za svet. Vsetko sa da liecit aj inak ako liekmi.

Simonka.mong

Ahojte, volám sa Simona a už dlhšiu dobu nemôžem spávať a bojím sa paranormálnych aktivít.... môže mi niekto poradiť čo mám robiť?? ďakujem

adka00

Kyle psychika je hnusna vec ja som mala podobne stavy ako ty ,stale ma bolelo inde teraz to mam v krizoch bolia ma hrozne ,stipu mravencia ale vraj mam chrbticu v poriadku.Viem ze to mam od stresu trva to asi rok niekedy aj dva kym ma to prejde potom par rokov znova ,honicky stres a zas ma to chyti .Tak ze mas to vsetko zo stresu aj mne dali lexaurin ale nic neberiem .Musim bez toho .Tak ze sa drz a nesmies sa tomu poddat .

Kyle

Nepomyslel som si, ze sa zapojim niekedy do takejto debaty, ale niektore prispevky boli zaujimave. Posledny stvrtrok som zacal mat "zaujimave" zdravotne problemy. Zacalo to neprijemnym zobudenim s pocit prelezanej ruky. To sa zopakovalo po mesiaci. Nasledne par dni nato som zacal pocitovat obrovsku slabost. Nohy ma neniesli. Pochodil som mnozstvo zakladnych vysetreni ktore nic neukazali. Dostal som Lexaurin a ked mi bude zle, mam si ho dat.
Bohuzial ani po dvoch mesiacoch som sa nezbavil pocitu "gumenych" noh a stuhnutych ramien a ruk. Doplnil by som, ze som sportovy typ a ta slabost je pre mna obrovsky test. Este ma caka MRko, ale to je nadlho.

ikea

ahojte.aj ja sa bojím chodiť medzi ľudí.Mám strach ísť aj do obchodu a stáť v rade.Keď je manžel doma tak posielam jeho a keď je v práci tak som už zúfalá.Pomôže mi niekto povzbudiť ma?

dada

ahoki fida1.no co ako sa mas?ako ti je ked uzivas AD?je ti lepsie?mne ako kedy,podla situacie.ak budes mat cas tak sa ozvi,budem rada....drzim palce,aby si vsetko zvladla....

fida1

dada ahojky...,,,no dopadlo to fajn, hrudná kosť ma síce už nebolí, ale páli ma na hrudi, začala som vo štvrtok užívať AD,tak som zvedavá ako to dopadne,,,,len mi je po tých liekoch akosi zle, a ty ako??

alexis___

ahoj Jara. Ja mam presne ten isty problem ako ty. A to jedenie a pitie ja taktiez pre mna to NAJhorsie. Ked chces mozeme popisat :) Lebo nesytretavam sa casto s ludmi ktori maju prave tento problem ...