Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nedokážem normálne žiť (potrebujem radu)

Príspevok v téme: Nedokážem normálne žiť (potrebujem radu)
rrrrrrrr

Poradte mi čo mám robiť?

Nedokážem normálne žiť, zo všetkého som v strese. Nemám ani strednú školu ani prácu. Pred maturou som bola tak vystresovaná že som sa nedokázala vôbec učiť, v jednom kuse mi bolo len na zvracanie, vôbec som nemohla jesť a spať.... A takto to šlo dlhodobo až som musela prerušiť školu z vyčerpania. Už som doma dva roky ale veľmi sa to nezmenilo. Síce mi už nie je až tak zle ako pred tým, no teraz nedokážem vôbec fungovať pre pocit viny. Obviňujem sa že som nemohla vydržať ešte chvíľu a dochodiť tú školu. Teraz mi je každý večer zle (na zvracanie, niekedy s hnačkou) a nemôžem spávať a už ani nepamätám kedy som sa normálne najedla. Mimochodom výšku mám 163cm a váhu 44kg. Takže asi tak. Psychológ a ani psychiater mi nedokázali pomôcť.
Ako mám prežiť deň aby som sa zbytočne netrápila čo bude zajtra???? Ako si mám spraviť školu keď nie som schopná sa sústrediť na učenie z toho dôvodu že mi je na vracanie???? A Ako sa mám zamestnať keď každý chce len nejaký papier o ukončení školy a nikoho nezaujíma dotyčný ČLOVEK???

Spáchať samovraždu som sa už pokúsila a mám pocit že iné riešenie tu ani nie je... Tak čo robiť???

pomoc

rrrrr vzdy sa najde niekto kto ti pomoze , skus ineho psychiatra a inu kombinaciu liekov , tiez som si svoje preskakala ale vzdy je niake vychodisko...

andy

Keď nepomohol ani psychológ, skús niečo také, ako je prečítanie karmy, odblokovanie, čo keď to má spoločné niečo s minulým životom

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nedokážem normálne žiť (potrebujem radu) - Fórum - ZDRAVIE.sk