Aký velky ???

vydlicka

Tiez si myslim, ze je to v podstate jedno. Velkost zistime az na samom konci tej velkej lasky (Podaktory) A ak ho uz milujeme, je jedno kolko ma...

fenrir

hej v zásade na dĺžke nezáleží, ale len pokiaľ sa jedná o debatu, prax však hovorí niečo iné, a určite majú vačšiu fantáziu tie čo vyhľadávajú niečo vačšie ako je krabička od lentiliek, ale ak podľa tej štatistiky je 13,5 cm priemer tak to tu potom máme samé inteligentné ženy

kellysa

Cela tato tema je na hlavu. To ako ked sa stretnete s buducim nadejnym partnerom, vsetko je na nom skvele, ale ako nahle idete prvykrat do postele a zistite, ze je mensi, ako by ste si predstavovali, tak mu date hned kosom? Kvoli penisu? Ved je to absurdne. Nikto predsa nema na cele napisane, co v nohaviciach nosi. A tiez mi pridu vrcholne trapne prispevky typu "pod 18 nejdem"...To mi pripada, ze sa bavime o konovi na trhu, ktoremu najprv pozriete do tlamy na zuby a az potom sa rozhodnete, ci ho chcete v stajni. Aj Mato to dobre vystihol s tymi prsiami u dievcat.

zetka

no ako moja priatel ma 13cm a absolutne si nestazujem... vseetko je skvele! a ako napisal mato, skor je to o hrubke...