Mydlo-PROTEX

Príspevok v téme: Mydlo-PROTEX
ninulaaaaaa

chcela by som sa podelit o radu ak mate problemy s pletou tak by ste mali zajst do lekarne a kupit si mydlo PROTEX..stoji cca 80centov...je to antioxidacne mydlo ktore mi velmi zlepsuje plet.nikdy som s nou problemy nemala az po tom co pouzivam aknecelor to nieje najlepsie..pouzivam ho asi 2 tyzdne rano aj vecer a som nesmierne spokojna..skuste to!

Mimushqa

No...veď aj ja...používam ho namiesto mejkapu na celú tvár...=/
A to mydlo máme aj doma...len na tvár? Nevysúša moc?
Ale dávaš si potom aj krém, nie?

1BEN1

Mydlo Protex je fajn len mi dost vysusovalo pokozku. Lepsie ako Protex je mydlo Dettol, taktiez antibakterialne mydlo, ale navyse nevysusuje pokozku tak ako Protex lebo obsahuje aj zvlhcovaciu zlozku. Jeho nevyhodou je, ze sa s nim nesmie umyvat pokozka okolo oci, co by mohlo vadit niektorym zenam. Dostat kupit v niektorych obchodoch, ale aj v lekarni. Treba vsak kupit klasicke a nie tekute, ktore vam budu v lekarni urcite ponukat. To tekute je iba na ruky.

ninulaaaaaa

aknecolor je urceny na zatretie vyrazky..1-2x denne..lenze ja ho pouzivam na celu tvar a nanasam si ho podla toho kolko razy niekam idem stane sa mi ze aj viac krat vies...no to mydlo je dobre..ja si s nim umyvam tvar rano ked sa zobudim a vecer ked idem spat..

Mimushqa

A myslíš, že je dobré aj na odličovanie...???
Inak to aj mne sa zhoršila pleť po tom, čo som začal apoužívať aknecolor...nechápem...=/