Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Cierne kruhy pod ocami

Príspevok v téme: Cierne kruhy pod ocami
iwet

ahoj.
potrebujem pomoct, tristvrte roka mam cierne kruhy pod ocami..predtym som nemala,..kazde rano, ked sa nevem ako vyspim, cierne monokle..kazdy mi vyprava cosi o tom, ako vyzeram unavene..su naozaj velmi viditelne, moc ma to trapi..pouzivam aj strasne drahy nejaky francuzsky krem a nic :/..neviete mi niekto nejako pomoct? nie som ani v strese a mam a dostatok tekutin..mam 21 rokov

Helllla

Mala som problem s kruhmi pod ocami, citala som, ze na to pomaha aplikacia kyseliny hyaluronovej, tak som to na odporucanie riesila na klinike Esthetic..Mozem odporucit,je to velmi ucinne. Mne to pomohlo.

pmkilhg

Mám rovnaký problém... vždy som mal kruhy pod ocami ale neboli az také viditelne.... teraz to je strasne... zakryt sa to neda ...neviem uz co s tym ...neviete mi povedat co vam pomohlo alebo ako to riesit
....este mam aj popraskane zilkyv oku casto az cervene unavene oci.... spim pravidelne min 8 hodin a stale som unaveny

iwet

mira - dakujem za radu.jak tak rozmyslam, v poslednej dobe mam celkom problem s mocenim, teda niekedy musim chodit snad kazdu hodinu, v noci aj dvakrat a inokedy praveze vobec. ja chodim teplo oblecena, vzdy cela chrbtica zahalena. vyskusam aj odvar
wwwrba - ja to nemam vrodene, ked sa pozries na moju maminu abo otca, abo babku za mlada - nemali kruhy takto vyrazne..takto pred rokom som kruhy mala, ale nie taketo cierne..takze nieco sa muselo zmenit vo mne..

wwwrba

JE TO AJ GENETIKA,,MOJ OTEC MAL ,KRUHY A JA MAM A PRA DEDO,,VSETCI ,,SME Z IZRAELA,,A TAM JE TO BEZNE,,SKUS BYT NA TO HRDA, JE TO OTAZKA POSTOJA K SEBE SAMEMU.MOZE BYT ZE SI CHORA ,NA NEJEK OBLICKY ALEBO PECEN,,ALE AK TO JE VRODENE, TAK LEN VYHADZUJES PENIAZE ,,NA KREMY..

mira

Čierne kruhy znamenajú, že obličky sú stuhnuté. Stagnuje v nich krv, neprúdi dobre a obličky nepracujú. Je to zapríčinené solením alebo mäsom a vajcami, slanými syrmi. Škodí im aj chlad a studené nápoje a jedlá.
Uvoľnenie obličiek je dlhodobá záležitosť. Zleninovo - obilninová strava, strukoviny, hlavne fazule a zásadne len teplé alebo vlažné nápoje.

Úľavu prinesú horúce zázvorové obklady na oblasť obličiek. Uterák sa namočí do zázv. výluhu a priloží. Keď chladne, vamení sa. Takto dávať obklady denne dlhšiu dobu.
V každom prípade si oblasť chráň pred zimou, nehanbi sa ani za obličkový pás.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Cierne kruhy pod ocami - Fórum - ZDRAVIE.sk