Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa namalovat?

Príspevok v téme: Ako sa namalovat?
majka_

chystam sa na ples a chcela by som radu ohladom malovania sa. budem mat cokoladovohnede saty a mam tmavohnede oci a vlasy. ake jednoduche a pekne licenie oci a pier by ste mi odporucali? totiz chcela by som, aby mi vynikli oci, vlasy a saty, kedze su rovnakej farby. oci mam pekne velke a vyrazne, aj ked namalovane nie su. postavu vsak nemam velmi atleticku... par kg navyse. ale nie som obezna.

wondergrey

pozri si pár nápadov na makeupinstitute.cz - pri ponuke kurzov majú aj obrázky a tam sú dosť dobré nápady

evitta

Ked nie si zimny typ, potom budes jesenny, tazko povedat, ked som ta nevidela nazivo. No hlavne ze si s licenim spokojna :-))

majka_

a inak povedala by som, ze nie som moc zimny typ. aspon sa tak nikdy nelicim. ja som sa vzdy licila v odtienoch svetlo-hnedej farby (a vlastne vzdy svetlo, aby mi vynikli tmave ocka) a make-up ako taky som nepouzivala. ja sa nanajvys licim pomocou riasenky, ocneho tienu a lesku na pery.

majka_

dakujem za vsetky ohlasy. napokon som vyuzila sluzby kozmeticky a sla som sa dat profesionalne ku nej namalovat.

podklad mi urobila svetly, vyuzila zlatisto-hnedu farbu na oci. licka mam take ruzovkaste - jemne, cize posobi to dost prirodzene, co sa mi velmi paci. a na pery mi dala svetly odtien hnedeho ruzu. vyzera to celkom dobre. a pouzila ciernu tekutu linku. vyzera to dobre a paci sa mi to. sama by som sa takto urcite nenamalovala.

biasa

vsetko hnede... licenie by som zvolila v sviezejsich pastelovych tonoch aby to nebolo monotonne...na pery zvol farbu ruzu nakoniec podla celkoveho dojmu a potreby ..radila by som ti ist profesionalovi, nie je to az tak financne narocne a treba predsa vyzerat pri takej udalosti

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.