Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa namalovat?

Príspevok v téme: Ako sa namalovat?
majka_

chystam sa na ples a chcela by som radu ohladom malovania sa. budem mat cokoladovohnede saty a mam tmavohnede oci a vlasy. ake jednoduche a pekne licenie oci a pier by ste mi odporucali? totiz chcela by som, aby mi vynikli oci, vlasy a saty, kedze su rovnakej farby. oci mam pekne velke a vyrazne, aj ked namalovane nie su. postavu vsak nemam velmi atleticku... par kg navyse. ale nie som obezna.

evitta

Ked nie si zimny typ, potom budes jesenny, tazko povedat, ked som ta nevidela nazivo. No hlavne ze si s licenim spokojna :-))

majka_

a inak povedala by som, ze nie som moc zimny typ. aspon sa tak nikdy nelicim. ja som sa vzdy licila v odtienoch svetlo-hnedej farby (a vlastne vzdy svetlo, aby mi vynikli tmave ocka) a make-up ako taky som nepouzivala. ja sa nanajvys licim pomocou riasenky, ocneho tienu a lesku na pery.

majka_

dakujem za vsetky ohlasy. napokon som vyuzila sluzby kozmeticky a sla som sa dat profesionalne ku nej namalovat.

podklad mi urobila svetly, vyuzila zlatisto-hnedu farbu na oci. licka mam take ruzovkaste - jemne, cize posobi to dost prirodzene, co sa mi velmi paci. a na pery mi dala svetly odtien hnedeho ruzu. vyzera to celkom dobre. a pouzila ciernu tekutu linku. vyzera to dobre a paci sa mi to. sama by som sa takto urcite nenamalovala.

biasa

vsetko hnede... licenie by som zvolila v sviezejsich pastelovych tonoch aby to nebolo monotonne...na pery zvol farbu ruzu nakoniec podla celkoveho dojmu a potreby ..radila by som ti ist profesionalovi, nie je to az tak financne narocne a treba predsa vyzerat pri takej udalosti

evitta

No pokial je Majka studeny, (zimny alebo letny typ), co podla jej opisu je, zlatiste tiene potlacia vsetko co je pekne na jej tvari. Len ju to urobi starsou a "unavenou". Preto som navrhovala navstivit profesionala. Urcite by som volila zemite ocne tiene, popolavo-hnedu, alebo aj olivovo zelena bude fajn. Doprostriedka pohybliveho viecka mozes pouzit cyklamenovu farbu Flitriky jednoznacne striebriste, licka ruzovkaste a nie marhulove. Na oocie pouzi tiez popolavo hnedu.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako sa namalovat? - Fórum - ZDRAVIE.sk