Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nie je to trapne?????????

Príspevok v téme: nie je to trapne?????????
alica21

ahojte vsetci...chcem sa vas spytat, ci povazujete za trapne ked vam dievca alebo chlapec, s ktorym nechodite posle spravu alebo mail, v ktorom vam oznami ze sa vam paci a ze vas ma velmi rad???totizto paci sa mi jeden chalan, chcela som mu to davnejsie povedat, ze sa mi paci a tak, no vcera som sa od neho dozvedela, ze ma priatelku, s ktorou chodi len kratko a vomne sa nieco zlomilo, strasne ma to zaskocilo a som strasne smutna :-(((( no chcem mu aj napriek tomu napisat postu, ze sa mi paci, ale ze nechcem zasahovat ani znicit jeho vztah, proste chcem len aby to vedel a ze mu zelam len to najlepzie do zivota a nech je s priatelkou stastny. Myslite si, ze je to trapne???ze sa ponizim tym???prosim o seriozne odpovede, dakujem :-)

alica21

dakujem vam velmi pekne za odpovede a prispevky :-))no a on s nou chodi asi len tyzden, takze este o laske nemozno hovorit, ale aj tak nechcem mu to pokazit, mam ho az moc rada na to, aby som mu ublizila, tak zatim a este raz dakujem

leerka

urcite to nerob....ma priatelku, s ktorou je stastny, tak to nechaj tak....mozno by nad tym zbytocne premyslal a ty mu vztah predsa pokazit nechces, ze? takze odpoved, je nepis mu nic.......

Smajlikova91

ja osobne by som to nerobila... :)) hlavne ak ma priatelku ktoru lubi..ono sa to zda,ale zasiahne mu to do zivota.. :) a ty sa budes citit blbo..mozno.. :D...

sign

ake chces este rady? ved ludia ti napisali ze mu nemas pisat..naozaj mala si mu naisat este ked nemal frajerku alebo pockaj ked sa snou rozide..teraz sa to nehodi urcite!

alica21

dakujem Vam vsetkym...stale nad tym rozmyslam a mate pravdu, tym by som ho stratila aj ako kamarataa a to ja nechcem, lebo si s nim strasne dobre rozumiem a mam ho rada, tak radsej budem jeho kamaratka a byt s nim v kontakte ako by som sa s nim nemala uz vobec rozpravat...dakujem vam vsetkym

efpott

trapne MOZNO nie, ale podla mna dost hmm..nevkusne:D..radsej to nerob, mozno by si si to pokazila..to ze ma frajerku este neznamena, ze sa s nim nemozes rozpravat a ze nemas sancu v buducnosti..aj ked neprajem mu naschval aby stratil niekoho, koho ma rad

biba

aj podla mna je to urcite blbe. nerob to."ze sa mi paci, ale ze nechcem zasahovat ani znicit jeho vztah, proste chcem len aby to vedel" - touto vetou si uplne protirecis. take veci predsa mozu zasahovat do vztahu. keby nemal priatelku, tak ok (ako aj tak by mi to bolo trapne takym sposobom, ale dajme tomu) ale ked ma frajerku by som to urcite nerobila.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nie je to trapne????????? - Fórum - ZDRAVIE.sk