Schudla som pomocou rotopeda/stac. bicykla

Príspevok v téme: Schudla som pomocou rotopeda/stac. bicykla
stacarka

Ahojte vsetky :)
onedlho mi pride cyklisticky trenazer, a velmi rada by som vedela, ci s nim ma niekto z vas pozitivne skusenosti pri chudnuti. Ak ano, boli by ste taki dobri, a napisali ako casto, ako dlho a akou zatazou ste cvicievali? :) a ci vam to vobec pomohlo schudnut?
alebo myslite, ze z neho iba rastu svaly?

vdaka za vsetky prispevky.. a mozte mi skusenosti napisat aj na maila :) vdakaa :-*

whee_ee

suzen, no ja sa teraz stravujem tak, aby som co to zhodila., pat krat denne atddd, ved to poznas:D:D a popritom slapem:D:D.. takze ja budem rada ked mi ritka spevnie, hehe:):)

suzen_

ja mam pocit ze sa mi ukazuju vysledky kazdym dnom =)ja na nom cvicim 800-900 stepov niekedy kazdy den..a niekdy kazdy druhy..netreba to prehanat..rozloz si to podla mna na kazdy den nieco...ale skor pouzivamsteper na spevnenie ako na schudnutie

whee_ee

suzen..a ten stepper.. kedysa ukazasli prve vysledky?? je v pohode cvicit na nom kazdy druhy den 30-60 min?? dakujem

suzen20

ja som schudla predovsetkym upravou stravy..momentalne na bicykli necvicim..ale cvicila som pred 2 rokmi..aj som nieco pochudla aj mi spevneli..ale z mojej osobnej skusenosti mam radsej steper pre mna osobne viac ucinny

stacarka

ludiaa..
prosim vas..
ved urcite sa tu najdu taki, co pouzivali ako pristriedok na chudnutie cyklotrenazer, alebo rotoped.. ci ako hm? :)