láska a fyzika

Príspevok v téme: láska a fyzika
fenrir

bol som zamilovaný, veľmi a beznádejne, možno si poviete, že zas tak zlé to nebude, ale... tak raz stretnete dokonalé stvorenie, zamilujete sa a snívate, zatiaľ je to ideálne, ale keď svoju vyvolenú oslovíte tak to začne. svojim zásahom ste na objekt svojej túžby zapôsobili a nejakým spôsobom hoci aj nepatrním ho pozmenili. čím viac pôsobíte tým viac meníte, a platí to aj v tom prípade ak sa v jej očiach meníte z neznámeho muža na obtiažneho vševedka. v každom prípade už to ale nie je tá žena o ktorej ste snívali, iste nie je možné vylúčiť prípad- že poznávaná skutočnosť je lepšia ako pôvodná predstava, ale skôr mal pravdu Wolker, keď napísal že svoje sny uskutočníme tím, že ich zabijeme. tak a toto je jeden slávny princíp kvantovej mechaniky tkz. Heisenbergov princíp neurčitosti- hovorí o tom, že nie je možné vedieť zároveň aj rýchlosť a polohu častice, lebo aj svetlo má svoju hybnosť a tá mení danú časticu. takže poučenie pre milencov je smutné- ak robíme hocičo na našej láske to zanechá stopy, preto je lepšie hneď na začiatku si poriadne na ňu "posvietiť"
napísal som to preto lebo je tu polovica ľudí smutná zo svojich lások a rozchodov tož, ale kvantová fyzika nepustí

mimusik

radsej viac zabavy a viac hluposti a clovek si zivot uziva lepsimi duskami a uziva si ho, ako sediet pri vsevedkovi na rituske a mudrovat s nim..

mimusik

no viete babenky ale prave ten najmudrejsi moze spravit super hlupost.. a este si aj uvedomi ze ju robi(: co hm..poznam vela takych hm.. vsevedkov a filozofov ktory mi lezu na nervy ano na par chvil je to super ale mat take daco cely zivot nie dakujem neprosim:D:Pprepac fenrir

fenrir

a čo tak za babami do knižnice, tam pracujú zaujímavé baby, vačšinou sú sčítané trošku nepekné, ale milé veľmi milé, potom je tam prevaha žien pred a po materskej- môže sa pritrafiť, že bude slobodná mamička, a ešte sú tam aj alkoholičky-fľaša rumu a trochu romantiky typu goethe- viem aj pekný verš z fausta-smiem krásna slečna byť tak smelý, či sprievod môj prijať by ste chceli

kia32

Vieš čo? Nie je to až taká nevýhoda mať doma vševedka,aspoň sa nenudíš-dozvieš sa všeličo a namiesto za štetkami ti bude chodiť tak maximálne do knižnice... :)) Nezvážiš to ešte? :)

fenrir

jucika čiarka po intenzívnom skúmaní čiarka tvojej odpovede čiarka je isté čiarka že mám dočinenia čiarka s bytosťou čiarka nevídaného intelektu dvojbodka
nechceš mi pomôcť s interpunkciou