Malo iniciativna

Príspevok v téme: Malo iniciativna
ivo28

Mam takýto problém: Moja priateľka je v sexe a všetkom čo sa sexu týka strašne málo iniciatívna. Je to úplný extrém, na jednej strane, keď sa o tom rozprávame hovorí ako ju to strašne baví, ale od nej neprišla ešte nikdy žiadna iniciatíva niečo začať. Ani minimálna, dokonca ani bozky!! Vždy to musím byť ja. A ak mám pravdu povedať už sa s toho cítim dosť divne.

marika35

a neberie náhodou antikoncepciu? u mňa bola práve tá zabijakom sexu, vôbec som nemala chuť, manžel bol už zúfalý.... skúsila som vysadiť a teraz je všetko v absolútnom poriadku:)

ksl

Tak to bude buď výchovou,bola doma vedená k tomu,že muž je ten hlavný a žena má "držať hubu a krok",alebo je zakomplexovaná = neverí si v posteli,vie o tom iba "kecať" ale keď príde na "lámanie chleba",tak cúvne...Ak napr.nemá veľké praktické skúsenosti v sexe,tak radšej bude pasívna,ako by sa mala strápniť... Možno postačí,keď ju budeš viac v posteli chváliť,aj keď spočiatku aj za úplne minimálnu snahu,vieš,budovať jej sexuálne sebavedomie... Inak súhlasím,že sa treba porozprávať

sovic

este ti poradim.je tazke sa rozpravat otvorene o sexe.aspon pre rocniky 30 a viac.ale pomoze flaska dobreho vinka alebo po dobrom milovani.ja tuto situaciu vyuzivam na (haklive rozhovory)uz davno.

sovic

u kazdeho paru je to rozdielne.ja som bola 10 rokov zvyknuta,ze(zacinal)manzel.teraz po dvoch rokoch po rozvode mam noveho priatela a ten zase chce aby som(zacinala)ja,lebo on sa v prvom manzelstve akoze naprosil o sex dost.a ja som si zvykla.nerobi mi to problem sa k nemu pritulit a potom to pride samo.vsetko je o komunikacii.len si to hlavne medzi sebou vyrozpravajte.