FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Antibiotika-hnacka

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Antibiotika-hnacka" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Choroby všeobecne
    eviku77721.01.09 10:08??.??.227.195

Momentalne som chora, beriem kazdych 12 hodin antibiotika , dnes ked som uzila rano tabletku ma po necelej hodine prehnalo.
    takze ta ranna davka si ucinkovat nebude vsak? mam si dat este jednu alebo normlane az vecer po 12 hodinach akoby sa nic nestalo?

• eviku77723.01.09 19:04??.??.227.195

baby dakujem za rady.
    verzony/ ale ja som nedostala hnacku,mna len raz prehnalo necelu hodinu po tabletke

• cohen23.01.09 13:57??.??.228.127

O antibiotikách pozri:

www.badatel.sk

Aj ja som voľakedy brávala antibiotiká, teraz viem, že sú aj iné možnosti a som oveľa zdravšia. Dokonca som už tri roky nemala vírusové ochorenie, ktoré som pri antibiotikách, čo vírusy nezabíjajú, mala aj 5-krát ročne. Takže verím že antibiotiká mi ničili imunitu, len preto aby na mne niekto zarobil.

• hmmmmmmmm22.01.09 20:32??.??.245.167

urcite si nedavaj dalsiu davku.uvedom si, ze antibiotikum sa vstrebava /ako vsetko/v tenkom creve do krvi, stolica /a prehananie/je spojene s hrubym.ine je , ked po uziti tablety, kratko na to vracias.ak uzivas sirokospekt.antibiotika, tak skus aj nejaku dobru probiot.zmes, kapsulky, alebo syrup,pretoze sirokospekt.antibiotika nicia crevnu mikrofluoru.

• :)22.01.09 20:07??.??.239.26

hlavne pozor na uzivanie probiotik -nesmies ich jest zaroven s antibiotikami, ale aspon 2 hod pred/po nich-inak antibiotika zabiju aj bakterie v nich.a davku antibiotik neopakuj

• verzony22.01.09 19:23??.??.243.176

Moja dcéra hneď ako začneužívať antibiotika dostáva hnačku. Pri výbere liekov z lekárne hneď kupujeme aj probiotiká a veľmi to pomáha. Už nemávame hnačky. Určite by som ale pokračovala s antibiotikmi. Na tú hnačku si daj čučoriedkový kompót a za deň je po nej. U nás to zaberá na 100%.

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

Chiropraktik Z.Gašperák

Chiropraktik Z.Gašperák

Alternatívne riešenie bolestí chrbtice a kĺbov. Seknutie- protrúzia- hernia- koxartróza+ migréna+ orgány...Úspešnosť viac ako 90%.

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaným Citrus Pektín (MCP).

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaným Citrus Pektín (MCP).

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

30% zľava na detské sprchovacie gély a tekuté mydlá Saponello.

30% zľava na detské sprchovacie gély a tekuté mydlá Saponello.

Detská rada s 30% zľavou od wallet. Neutrálne ph pre hebkú detskú pokožku.

^ Späť na vrch