Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Koniec s fajčením

Príspevok v téme: Koniec s fajčením
Berusiatko

Rozhodla som sa prestať fajčiť, už tretí deň som sa cigarety ani nedotkla..doteraz sa u mňa prejavili asi všetky možné abstinenčné príznaky, ale zvládla som to. Mám ale problém, strašne ma bolia plúca a mám pocit ako by som sa nemohla poriadne nadýchnuť, stále kašlem, ešte viac ako keď som fajčila. Je to normálne??teda hlavne to, že ma tak strašne bolia plúca a nedá sa mi nadýchnuť...

Ajjaprestavam

Trixx
Aku appku?:) tiez som sa rozhodla prestat skoro po 9 r. Fajcenia, zatial mam tak isto 3den, bez abatinencnych priznakov, ani ma nic neboli....:O drzme si navzajom palce

Kajo 60

Ja fajcim 54 rokov a ked nemam tak nazbieram spaky vitrusim tabak s balim do papierikov.hrozne nedari sa my prestat .Uz premyslam o ostrove kde by ma niektovysadil bez cigaret snad potom.Nema s tym niekto skusenost?

0vecka

J111 je prada ze nikotin zvysuje pozornost ale ked fajcis kazdy den tak velmi pochybujem ze si pozornejsi ako keby si nefajcil vobec... na stimulant si telo relativne rychlo zvyka a skor v bdelom stave nieje schopny dosahovat vysledky ako predtym...

trixx

Nefajčím 559 dní po 10 rokoch fajčenia. Pomohlo mi spojiť to s tým, že začínam pravidelne (3x do týždňa) športovať. Mám tiež na mobile appku, ktorá počíta dni :)

J111

Prestat nie je vobec jednoduche, je to brutal zavislost. Sam som zavisly. Nikotim ma aj pozitivne ucinky, napr. zvysuje koncentraciu, pozornost a to sa mi teraz dost zide. Alebo ked prekladam, tak bez cig by som sa do toho asi v zivote nezacital. Vlastna skusenost.
Prestat by som prestal, ale cim by som to kompenzoval. Samotna kava mne osobne nestaci.

godzila

no a ja mam taky pribeh,Fajčim asi 2-3 roky, od 15teras mam 18 , a fajcil som vstale nepravidele,toznamena že niekedy 1za den niekedy vobec nekedy 3 vzdy sa to striedalo, a tým padom že som fajčil menej a menej za ielom prestat uplne som začal KAšLAT ! kašlem už pol roka lebo vždy si sem tam zafajčím a potom vlastne nejde prestat kašlat lebo telo chce dostat pravidelnu davku vo forme cigariet, no dost už mesiac nefajcim,kaslem stale, zapamätajte začnete kašlat vždy!! aj ked si date jednu cigaretu po 2ch mesiacovh!! preto ked už raz prestanete tak ...už nadobro!!nepríjemný kašel..so svrbením v hrdle..

adriana

Zdravím všetkých bojovníkov!Na silvestra som si dala poslednu cigaretku a od nového roka som s tým sekla.Motivujú ma predovšetkým ušetrené peniaze.Každý deň si odkladám 1,5 eura.Začala som fajčiť asi v 17,a tak maximálne krabičku,potom som otehotnela a nefajčila som asi 3 roky.Posledný rok som zase začala tak 7-8 denne.Zatiaľ to ide-moje konto rastie.Sama som zvedavá ako to pôjde.

Berusiatko

ja mozem chodit do podnikov kde sa fajci mne to nevadi,to sa ale cudujem ,som myslela ze to nezvladnem.ale ide to, smrdi mi to..a s tym jedenim..ja som vzdy jedla vela, mam 55 kil a 175cm a jem setko co mi pride do cesty, mam dobry metabolizmus chvalabohu, ale teraz som zacala papat viac ovocia...ale radsej by som pribrala ako si znova zapalila bo to by som potom zacala fajcit znovu...
najprv som sa pokusala prestat tak ze to obmedzim a tak, ale to neslo, ja som s tym musela proste seknut, posledna ciga, viac si nezapalim...a mimochodom, velmi mi pomaha priatel ktory prestal fajcit somnou:)tak sa klepeme dvaja spolu, tak to ide laksie:)

kikusa17

ja som tiez prestala fajcit..od noveho roka som si dala zavazok..mam 17 rokov..zatial sa drzim, ale len preto, ze som naschval nechodievala do podnikov, kde sa fajci..lebo viem, ze keby som bola medzi takymi ludmi, zacala by som znova..ale ja uz nechcem...da sa to..aj ked dakedy som uplne nervozna...aa myslim, ze som zacala aj viacej jest..takze ak priberem nejak vyraznejsie..tak asi si obcas este zapalim, lebo mi to zato nestoji..ale vidim, ze sa to da..treba mat silnu volu a zuvat zuvacky stale..a stale sa niecim zamestnat, aby clovek nemyslel na cigarety..a mozno na zaciatok to staci iba trosku zredukovat..a az potom uplne vylucit..drzim prsty vsetkym, ktori chcu s tym svinstvom skoncovat;)

kika123

Neviete ako to je s tym zakonom o zakaze fajcenia v baroch restikach a pod.? Preslo to vobec a odkedy ma platit? akosi to neviem vygooglit.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Koniec s fajčením - Fórum - ZDRAVIE.sk