Neviem napisat sloh

Príspevok v téme: Neviem napisat sloh
jaja18

O rok maturujem a sucastou maturity je aj sloh. nikdy v zivote som este ziadny sloh sama nenapisala!!! bojim sa, ze neprejdem..to bude hanba :( prosiiim pomozte mi, co mam spravit aby som ten sloh na tych maturach zvladla?? ja pochybujem ze to napisem.....to bude hanba :( pritom mam jednotky, dvojky ale sloh ten napisat neviem...:(((( ja sa strasne bojim, normalne to tam psychicky nezvladnem :( prosiim poradte mi ako mam prist na tie myslienky co by som mohla napisat ?? lebo mna nic nikdy nenapadne, mozem rozmyslat aj neviem ako dlho.. vobec nic !!! :( ja neviem ci mam nejaku vadu alebo co to je so mnou ale to uz neni mozne :( ach jaaj, co by som dala za to keby som napisala aspon 5 viet !!!!!!!!!!!!! :-(((((

lalluskaaa

Ja mám podobný problém. Za celý týťdeň som nič nevedela vymyslieť a teraz sa tu skláňam a neviem čo napísať ako úvod. Téma je : Pomáhame prírode... Viem že v jadre napíšem o prírodných katastrofách, ale, neviem... nejaká pomoc na ten úvod? :((

4kubko44

Ja maturujem za necele dva tyzdne a tiez som nikdy slohy nepisal lebo neviem vymysliet taky rozsah. Vzdy som si sloh stiahol a odpisal ale obavam sa ze tam to nebude mozne a neviem ci tam tolko vypotim.

anjelik9

musis poslat sms-kou temu jaku si si vybrala niekomu kto ti ho vymyslí a potom opisovat zo sms sloh jedna tak pisala na maturitach =DDD

ičo

ahojte ja by som potreboval sloh zdravy zivotny stil staci takych 130 slov najlepsie by bolo v anglictine ale ak nie ja si to prelozim

sob rudolf

Buď rada, že nevieš slohovať, ja som celý život (do maturity inak) žil v predstave, akú mám úžasnú fantáziu, ako mi to ide, zvykol som písavať slohy celej triede a všetci za ne vždy dostali jednotky a dvojky, pretože som vedel vystihnúť široký rozptyl štýlov a nikdy to nevyzeralo rovnako... a potom mi došlo, že to bolo celé trápne, nikdo ma nebral vážne a jediný koho to zaujímalo som bol ja. BTW na maturite som mal napísať 6 strán, napísal som 10 a 4 vyškrtal. Čiže tak. Veľké machrovanie, žiadny efekt. Píš čo ti napadne, ale pridŕžaj sa jednej myšlienky, tvor malé odbočky, no neskáč z jednej myšleinky na druhú bez náväznosti. Toť akože dobrá rada. Nikto nie je dokonalý a kvôli slohu ešte nikoho z maturity nevyliali. A keby aj, tak teba nie, to je fakt.