Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Oblecenie z trznice alebo od cinana, kupujete?

Príspevok v téme: Oblecenie z trznice alebo od cinana, kupujete?
luxina

ahoj,chcela by som vediet aky je vas nazor na lacnejsi textil z trznic a napr.cinskych textilov,mate nieco odtial????mne je dost luto vyhadzovat peniaze za znackove oblecenie....co sa tyka oblecenia takmer vsetko mam odtial to,pred tym som investovala kopu penazi do zn.oblecenia a ziaden rozdiel nevydim-len v tej cene,ale co sa tyka topanok je to uz horsie,cinske topanocky mi uz tak nevonaju...mozne z tych ich drahsich modelov,za 5 € urcite nie!
ja mam oblubeny obchod EXLUZIV(na kollarovom nam. v blave oproti novej scene)-maju tam tovar z ciny,turecka niekedy z polska ....nie je to az take smejdne ako na blasakochpotom v blave je taka podobna este tatiana na obchodnej a na nam.SNP vola sa tuzim Maxim?neviem...nieco z max,no proste chcem vdeiet ze co si o tychto vyrobkoch myslite,pretoze nie vzdy palti cena=kvalite

kori

ked sa mi nieco paci a je mi to cenovo pristupne kupim si to aj na mileticke:)ale co sa tyka obuvi je lepsie kupovta v zanckovych obchodoch podla mna,,,,ono predsa len obuv musi byt kvalitna,aj ked si myslim ze niekedy sa uz kvalita mileticky rovna kvalite v obchodoch,,,zavisi na kazdom kuse oblecenia....a na stasti pri vybere

malickasom

inak baby, musim sa pochvalit, vcera som trhla na ebay jedno super triko,aj s postovnym za 11 libier a si predstavte ze som si take tricko chcela kupit v lete v uk ale stalo nejako 20 tak som sa na to vybodla... dobra nahoda

dd

ja len troska doplnim damu s bodkami, ciarkami a pomlckami, ak mozem..z ebay, ked sa objednava, tak je zvacsa, ak nie vzdy, moznost vybrat si, ci to predavajuci posle obycajnou postou(coz je cca 7-14dni, niekedy viac, podla toho, ako uvadza predavajuci), alebo expresnou postou(ta pride skor ako obycajna)..my sme si zatial davali vsetko poslat len obycajnou postou(ta je aj o dost lacnejsia), veci z anglicka nam vzdy prisli do tyzdna, z azie(cina, hong kong, atd.) nam prisli do tych 2tyzdnov..

----,,,,,.....

MALIKASOM neboj,kludne si objednaj tie spolocenmske saty.Ja som si tiez objednalka az z Honkongu krasne tmavofialove,postovne sice bolo 30€,ale stali za to.A co bolo uzasne,prisli mi za 50dni.Skoro som odpadla.Za 5 dni ti nepride balik ani v ramci Slovenska.

sunday

Mne kedysi nevadili veci od Cinana. Postupom casu som ale zistila, ze za primeranu cenu a mnohokrat uz aj lepsiu sa da kupit aj v inych nepachnucich obchodoch. Niektore veci sice mozno nevydrzia viac ako tie z cinskych obchodov, ale aspon ma clovek iny pocit, ze "nevonia" tak ako napr. cinske topanky. Mimochodom som pocula, ze Cinania bavlnu vyrabaju tavenim plastovych flias, ale neviem, ci to moze byt pravda.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Oblecenie z trznice alebo od cinana, kupujete? - Fórum - ZDRAVIE.sk