Oblecenie z trznice alebo od cinana, kupujete?

Príspevok v téme: Oblecenie z trznice alebo od cinana, kupujete?
luxina

ahoj,chcela by som vediet aky je vas nazor na lacnejsi textil z trznic a napr.cinskych textilov,mate nieco odtial????mne je dost luto vyhadzovat peniaze za znackove oblecenie....co sa tyka oblecenia takmer vsetko mam odtial to,pred tym som investovala kopu penazi do zn.oblecenia a ziaden rozdiel nevydim-len v tej cene,ale co sa tyka topanok je to uz horsie,cinske topanocky mi uz tak nevonaju...mozne z tych ich drahsich modelov,za 5 € urcite nie!
ja mam oblubeny obchod EXLUZIV(na kollarovom nam. v blave oproti novej scene)-maju tam tovar z ciny,turecka niekedy z polska ....nie je to az take smejdne ako na blasakochpotom v blave je taka podobna este tatiana na obchodnej a na nam.SNP vola sa tuzim Maxim?neviem...nieco z max,no proste chcem vdeiet ze co si o tychto vyrobkoch myslite,pretoze nie vzdy palti cena=kvalite

ivanka_83

jezis tinka, ja som to myslela uplne inak.jasne, ze som nebola ako supak.ale mala som dva svetre a mikinu od kamaratky, jedny jeans po tatkovi a 3 nohavic co som sa sama usila.este aj ponozky mi chybali...fakt.nekecam.

ivanka_83

tinka 228 mne vonavka vydrzi dlho.tak napr.to co ja mam stoji v cr 3100 kc.ja si kupuijem za 2000 z netu a vydrzi aj 2 roky.lebo takou kvalitkou sa nemusis stale vonat.staci rano...a neboj.ja viem co je to bieda.ale o tom sa nebudem rozpisovat.no moja kamaratka, maju bezny prijem, skor im chybaju peniaze.ale od tatka ma dom a jej muz od rodicou tiez.ja nic.ani moj partner.takze maka od rana do vecera, aby sme mali to, co ini dedia...

lenuliatko

:D ja som asi natrafila stale len na smradlavy cinak.no nerada idem.
ale tak myslim ze sa daju najst aj fajne veci v znackovych obchodoch ked je akcia alebo tak.mam kopu takych veci.a to amm este vacsiu radost z toho.ja som vyrastala v rodine kde neboli peniaze navyse.takze som nemal zanckove veci stale.proste snazila som sa aby rodicia vysli.narozdiel od manzela.on mal v kuse znackove veci a je zvyknuty na luxus.to som ja nepoznala dovtedy kym som sa zanho nevydala.ale nezvykla som si nato nejako.stale mi chodia po rozume rady mojich rodicov ako hospodarit s peniazmi a tak.a tak sa snazim aj robit.neutracam za veci ktore nepotrebujem.nekupujem si rifle amikiny len tak lebo sami pacia a vysia mi v skrini.ale kupim si ked potrebujem a nosim ich a nie len jednu sezonu lebo su in.nemam problem uskromnit sa.

tinka228

ivanka - no ja mám muža z rovnakého prostredia ako som ja, takže budem šupáčka do smrti :-))). ale nie je to až také zlé. poznám rodiny čo sú na tom ešte oveľa horšie ako my.

ivanka_83

lenuliatko a hlavne tie kolekcie v zahranici..ajajaj.ked som bola na slovensku, tak normalne stare kolekcie adidas, puma, nike...ja tomu hovorim odpad z ciech na slovensko a odpad z nemecka do ciech...proste v nemecku maju prekrasne veci od sportovych znaciek a za uplne ine ceny...

tinka228

baby poviem vám len jedno. keby ste fakt rátali každú korunu (euro) a nechceli chodiť holým zadkom obliekli by ste si aj veci od číňana. píšete že si kupujete mikiny za 2000, voňavky za 2000, rifle,... určite nemáte len po jednej mikine, jedny rifle,... keď to porátam tak je to v pohode mesačný príjem celej našej rodiny.

ivanka_83

lenuliatko-ale naozaj to tak nesmrdi v kazdom cinskom obchode...a niekde maju aj velmi pekne veci.proste kazdy nema dost penazi, tak tam nakupuje.co ale neznasam, su slecny, co behaju po vsetkych obchodoch a zhanaju handry...a stale a stale a stale..jak moja sestra.ta zije len pre zrkadlo...

ivanka_83

tinka ono sa aj tu divne pozeraju.nie vzdy a v nie v sade.no vies.normalnym zamestnanim nezarobis tolko, aby si mohla za oblecenie tolko utracat.ale vzdy su to len handry.to nieje majetok...takze si z toho nic nerob.mne rodicia nekupovali ani lacne veci.za to mojim surodencom...takze teraz mi partner dopraje.rad mi robi radost, lebo ja som do 19 chodila ako supak...

lenuliatko

ja tiez niesom prave najspokojnejsia ked vidim mikinu ktora sa mi paci a stoji 4 litre.ja nie som ten typ co vyhodi peniaze len tak von oknom.ale ked si kupim nieco v znackovom a je to drahsie stale mi to zatial vydrzalo.vonavky a aj oblecenie si niekedy kupim v zahranici alebo mi manzel donesie ked ide na sluzobku.a je to naozaj tak ze niekde stoji lacoste vonavka 2 litre a unas 4.no fakt akoze pecka.ale dokaze ma nastvat ked si kupim nieco znackove a vydrzi to figu borovu tak akurat.to aku ked som si kupila raz rifle asi za 2500 sk a pustaju farbu este doteraz.ale v cinakoch nekupujem.po prve naozaj nemozem vydrzat ten smrad umeliny a tei veci niesu prave zdraviu prospesne.hlavne nie nohavicky.nemam to rada no proste.nemozem si pomoct.ale to neznamena ze si aj nohavicky kupujem za tisice.praveze nie.

tinka228

no za hranicami možno, ale k nám to asi nedorazilo. mne sa o takých cifrách ako tu píšete za oblečenie či parfemy ani nesníva. a holým zadkom chodiť nemôžem. takže sa snažím vybrať "to najlepšie" v mojej cenovej kategórii. a do značkových obchodov ani nechodím. cítila by som sa trápne ako by na mňa čumeli (presne ako v Pretty Woman)