Oblecenie z trznice alebo od cinana, kupujete?

Príspevok v téme: Oblecenie z trznice alebo od cinana, kupujete?
luxina

ahoj,chcela by som vediet aky je vas nazor na lacnejsi textil z trznic a napr.cinskych textilov,mate nieco odtial????mne je dost luto vyhadzovat peniaze za znackove oblecenie....co sa tyka oblecenia takmer vsetko mam odtial to,pred tym som investovala kopu penazi do zn.oblecenia a ziaden rozdiel nevydim-len v tej cene,ale co sa tyka topanok je to uz horsie,cinske topanocky mi uz tak nevonaju...mozne z tych ich drahsich modelov,za 5 € urcite nie!
ja mam oblubeny obchod EXLUZIV(na kollarovom nam. v blave oproti novej scene)-maju tam tovar z ciny,turecka niekedy z polska ....nie je to az take smejdne ako na blasakochpotom v blave je taka podobna este tatiana na obchodnej a na nam.SNP vola sa tuzim Maxim?neviem...nieco z max,no proste chcem vdeiet ze co si o tychto vyrobkoch myslite,pretoze nie vzdy palti cena=kvalite

ivanka_83

tinka 228.nejde o to ci na to mas.ja som si rok a pol nic nekupila, lebo som bola tehotna a mala velku nadvahu...ale moja sestra si vzdy kupovala lacne veci, za to neustale...ja zasa tak casto do obchodov nechodim.za to chcem len kvalitne veci.ale nemysli si.pekne si pockam na akcie.naposledy som si kupila 2 pary adidas bot za jednu cenu...ale take akce asi niesu na slovensku.a navyse tieto znacky su strasne predrazene v slovenskych shops.a nielen oblecenie ale aj parfemy.v nemecku 2300 sk a na slovensku ten isty v tom istom case 4500.myslis, ze je to normalne?neni.v zahranici si kazdy clovek co pracuje kupuje znackove veci.je to normalny standart...

ivanka_83

ja-mas pravdu.ten moj prave nieco take vravel, ze v normalnych shops maju oblecenie zo skladu, kde nakupuju aj aziati...

ivanka_83

ono nejde o to kde je to vyrobene ale z coho a jak.dnes su perfektne materialy, kvalitne a odevy z nich prepracovane.ale treba si vyberat.nie to co je drahe musi byt aj nutne kvalitne a z top materialov.ja si kupim aj obyc.bavlnene biele tricko a k drahym jeans.byt od hlavy k pate v znackovom si myslim, ze by bolo aj tak trapne.znacka puma ma dost sklamala.mikiny od 1500-2900 kc a seprali sa farby, povolil material...clovek si mysli, ze ked zaplati dost tak to aj nieco vydrzi.naopak, moj partner ma mikiny aj 4 roky a super.ale tie znacky ani nepoznam-everlast.

malickasom

topanky z cinaku by som si nekupila, jedine tak zabky, slapky. Ponozky maju dakedy dobre, ak su bavlnene, tie sytneticke nie su velmi OK. Spodne pradlo si tam nekupujem, nohavicky mam nejake, ale len zasadne biele bavlnene, lebo na tie farebne sa pouzivaju kadejake nekvalitne farby co vraj skodia. Oblecenie, to zavisi co si kupis... mam tricko za 80 Sk co bolo sto krat prane a vyzera jak nove a take z kenvela za 500 sa po par vypraniach natiahlo a vyzera divne... aj rifle som uz mala od cinaka a dobre boli, som ich casto nosila kym som ich nezodrala celkom. Zavisi na co na trafis. Pocula som kdesi ze tie veci aj na trhoch musia splnat nejake standardy EU cize neni to tak zle. A okrem toho, prave ma napada taky New Yorker a Terranova, odkial mi asi ani jedna vec nevydrzala- nikdy viac! A aj znackove veci sa siju v Cine!

ja;)

a co poviete na to, ze som si kupila tricko v "normalnom" obchode za 500,- pridem do cinaku a tam za 250,- skoro ma slo porazit.

ivanka_83

vravis, ze od cinanov je rovnake ako znackove-co sa tyka kvalitxy.ktore myslis znacky z tych znackovych?nie vsetko co ma znacku je aj kvalitne.obycajna mikina nike za 1200 kc v cr-kupena v prahe v akcii za 1000 kc-to je ten lacnejsi model-nieje moc kvalitna.kazdopadne drzi tvar, neroztiahla sa, ma jemne zmolky, niesu poznat a farba je tiez dobra.a to som ju dost ponosila.od nike su mikiny aj za 2000.mozno aj viac.neviem.teraz kupujem adidas.a moj partner ma znackove tricka od 1000-1500 kc.som s nim 5 rokov, 5 rokov tie tricka periem a zehlim.a su ako nove.a ine....kazdopadne tricka kenvelo su handry.v tom obchode neutratim uz ani korunu

lenuliatko

keby u tych cinanov aspon tak ensmrdelo v tom obchode.uff.pobyt dlhsi ako 5 minut a uz ma boli hlava.preto tam nechodim.vobec.daju sa kupit aj lacnejsie veci a uz aj znackove.nie vsetko co je znackove musi a je hned drahe.

tinka228

nie je číňan ako číňan. niektorí sú fakt šmejdoví. aj keď majú napísané, že 100% bavlna tak už na oko je vidieť, že to tak nie je. a v niektorých obchodoch majú aj maďarský, poľský a turecký tovar, čo je od toho čínskeho trošku kvalitnejší. a bežne ho predávajú aj v "normálnych" obchodoch.
a inak Exkluziv je aj v našom meste a tiež tam rada chodím lebo to nie je len "umelá čína".
žiaľ, nemôžem si dovoliť oblečenie z "normálneho" obchodu. ani keby som mala mať menej vecí.

poliewoocka

Vela veci je made in China, ale neznamena to, ze su automaticky nekvalitne. Aj oni si potrpia na kvalitu, ale toto, co je u nas na trznici a v cinakoch a pod, niekedy aj v "znackovych" obchodoch je !! odpad !!..doslova.. inak som na tom ako majkaaa:)