Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Oblecenie z trznice alebo od cinana, kupujete?

Príspevok v téme: Oblecenie z trznice alebo od cinana, kupujete?
luxina

ahoj,chcela by som vediet aky je vas nazor na lacnejsi textil z trznic a napr.cinskych textilov,mate nieco odtial????mne je dost luto vyhadzovat peniaze za znackove oblecenie....co sa tyka oblecenia takmer vsetko mam odtial to,pred tym som investovala kopu penazi do zn.oblecenia a ziaden rozdiel nevydim-len v tej cene,ale co sa tyka topanok je to uz horsie,cinske topanocky mi uz tak nevonaju...mozne z tych ich drahsich modelov,za 5 € urcite nie!
ja mam oblubeny obchod EXLUZIV(na kollarovom nam. v blave oproti novej scene)-maju tam tovar z ciny,turecka niekedy z polska ....nie je to az take smejdne ako na blasakochpotom v blave je taka podobna este tatiana na obchodnej a na nam.SNP vola sa tuzim Maxim?neviem...nieco z max,no proste chcem vdeiet ze co si o tychto vyrobkoch myslite,pretoze nie vzdy palti cena=kvalite

Mimi323

Baby, neriešte Lenuliatko, riešte číňaky alebo značkové veci. Je to jej vec, podľa mňa sa nechvasce, len je šťastná, že jej to v živote vyšlo. Jej Marek tu jeden čas písal a je to fakt zlatý chlapec, na pohľadanie.

barbinka

:-) ty si ma asi v tom príspevku nepochopila. ide o to, že u nás to takto nefunguje. Už som písala, že som sa pýtala na to kamaráta, ktorý robí inštruktora. niekto si tu rád vymýšľa...

:-(

ja som si na ebay kupila jedny, co sa troska viac krcia..a zas dalsie mam uplne super, ze sa vobec nekrcia..a vzdy dosli take,ako boli na obrazku..inak ked tam este nieco kupujem, tak pozeram hlavne aj feedback.

monika+íá

ale zas na druhej strane treba povedať ze je vela serioznych predavajucich ktore ta upozornia na pripadne nedostatky, krčivost a podobne

monika+íá

s tymi spoločenskymi satami je to tiez problem no lebo nevidno material... a moze sa stať ze na fotke vyzeraju fantasticky pridu ti domov, sadnes si sama krkvanica

monika+íá

ano presne tak to robim aj ja, pozeram rozmery lebo rozne značky maju ine čislovania, niekedy je ten rozdiel dost podstatny. len plavky si akosi teraz fakt netrufam, viete aby mi to tam hore potom nelietalo , alebo naopak zas netrčalo z kazdej strany. ale ked sa teraz stotoznim so svojimi novymi rozmermi tak určite skusim aj tie plavečky

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Oblecenie z trznice alebo od cinana, kupujete? - Fórum - ZDRAVIE.sk