Policajny vysetrovatel

Aaifr

moska8 mohla by si mi poslat podrobne informacie aky si sa tam dostala kolkorocne studium na VS,fyzicke alebo psychicke predpoklad priemerny plat v kolkych rokoch dochodok a asi aky velky cim viacej info tym lepsie na mail "Iammyideal@gmail.com" vopred ti dakujem velmi pekne

moska8

hello dolly - trak to neviem kde si počula lebo je to riadna pičovina. Tých čo vyštudujú právo na právnickej fakulte na vyšetrovačke milujú ako koza nôž! Asi tak lebo sa robia najmúdrejší a prd vedia o policajnej robote, vedia iba te=oriu a to im je nakokot akurát. Takže základ je vyštudovať Policajnú akadémiu!!!a nie právo na právnickej fakulte.

moska8

veverička - nepozeraj toľko CSI - je to úplná kravina. Vyšetrovateľ ani detektív nerobí nijaké testy! To robia iní ľudia. vyšetrovateľ ide na miesto činu, píše uznesenia ak ti to niečo hovorí, vypočúva podozrivých, obvinených....

moska8

Ahoj, tak ja som robím vyšetrovateľku a mám toho naozaj dosť. Je to dosť nevďačná robota a hlavne ide o nervy, nie je to u nás ako v CSI, je to o inom, CSI je 90 percent vymyslené!!!!! U nás je to makačka, lebo vyšetrovateľov je málo. Musíš mať vysokú školu, najlepšie akadémiu, ak máš inú, možno ťa vezmú aj tak do zboru. Ale tých nemajú moc radi, lebo prídu z civilu a vedia prd o trestnom zákone a poriadku...Potom si minimálne rok ako čakateľ a potom ešte dôstojnícku školu a potom môžeš robiť vyšetrovateľa. Hocikedy v noci ti zazvoní telefón, a musíš ísť na miesto činu a niekedy to trvá aj 5-6 hodín, výsluchy a podobne. Ak sa staneš vyšetrovateľom, cesta späť je veľmi, veľmi zložitá. Takže ak o tom nič nevieš, tak si zisti všetky detaily a možno ťa to prejde, ja som nemala na výber, ja som bola menovaná rozkazom.

Daviddd

Caute...ja by som sa tiez chcel stat policajnym vysetrovatelom, ale chodim na letecku fakultu v kosiciach...mam nejaku sancu zeby som sa po skole nim mohol nejako stat?...alebo potrebujem mat vystudovanu policajnu akademiu alebo nieco ine?...prosim poradte mi ako by som to dosiahol...dakujem

jaja:)

Nenavidim policajtov...cely policajny zbor je uz ako mafianske podsvetie....ale dufam ze z teba bude poctiva policajtka :)