Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ked beriem tabletky je tu aj tak riziko ked sa domna spravi?

romika

kristy
lebo som pocula ze to menej skodi ako antika lebo zevraj to vobec neskodi na pecen a nepribera sa az tak ako z tabletiek

kristy

romika sklamem ta, ale naplaste funguju na rovnakom principe ako klasicka hormonalna antikoncepcia akurat ze sa nemusis starat o to aby si to uzila kazdy den v rovnakej hodine..su to takisto hormony cize rovnake rizika ako HAK v tabletkovej forme a su len na predpis

fenrir

keby bolo riziko, že som sa do teba urobil tak si radšej pomažem genitálie rybou pastou a strčím ich do potôčika s piraňami

romika

prosim vas vysadila som antikoncepciu a chcem zacat pouzivat naplaste, myslite ze mi to predaju bez predpisu?A skodi to nejako??

lulu8

pre Niekto: cisla som brala z wiki (snad ako-tak spolahlive) ... je to pearl index pre hak 1) typicke uzivanie 2)dokonale uzivanie (7 a 0,3). Cisla su podobne aj pri inych zdrojoch ... okolo 0,5 ... z marketingovych dovodov sa uvadza dokonale uzivanie, cize len zlyhania metody bez chyb uzivatelky ... v tejto tabulke maju spermicidy (ako pharmatex)pearl index az 18-29 co je dost zle, to uz coitus int. ma menej - 4-27 (ale pri tom je bezchybne pouzitie samozrejme tazsie) neviem, mozno ma pharmatex lepsie vlastnosti nez ine spermicidy ..

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ked beriem tabletky je tu aj tak riziko ked sa domna spravi? - Fórum - ZDRAVIE.sk