Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

marihuana a život

Príspevok v téme: marihuana a život
xbx

Je nejako nebezpečné fajčenie marihuany v malom mnostve? Možno 2-3 krát za mesiac trochu.
Ovplivňuje rast svalov som kulturista, činosť mozgu, alebo celkovo nejaké zdravotné problémy môžu vzniknúť? Mám 17 rokov. Alkohol nepijem vôbec ani kvapku, nefajčím teda obyčajné cigarety bez trávy. Mám veľmi zaplnený rozvrh študujem, učím sa na 1 lebo chcem ísť na výšku, aktívne sa venujem športovaniu, a mám aj brigádu. Takže niektoré dni mám také zaplnené, že chodím spávať o pol 1 v noci a vtsávam o pol 6. Trávu si dám s kamošmi niekedy cez víkend aby som vypol od toho všetkého zhonu. Niesom závislí, nechýba mi to, cez týždeň počas školy si na ňu ani nespomeniem len mávam občas tie "relaxačné" víkendy. Takže škodí marihuana nejako na moje telo? Hlavne teda ma mozog a svaly ale aj celkové zdravie. Ďakujem za odpovede

Gerbil

PANIC:

Je mi zle, keď čítam tento druh názorov; zle aj za teba.

A čo že je to látka biologického pôvodu? Všetko, čo z prírody pochádza je teda úplne v poriadku? Nechaj sa uštipnúť ľubovoľným jedovatým živočíchom a potom doktorom povedz, že veď to je predsa biologického pôvodu.

Marihuana, ako každá droga (vrátane cigariet a alkoholu!) je škodlivé svinstvo, ktoré len brzdí ľudstvo a škodí na všetkých rovinách. A o lekárskych účinkoch mi radšej ani nehovor. Odvolávajúc sa na biológiu, v prírode je mnoho látok, ktoré marihuanu a iné sajrajty bez problémov nahradia.

Anonymitis

Ked ma niekto uz dlhsie depresie(este pred zacatim s travou) a vcil huli kazdy den, 2-3x za den. Tak co sa mu stane a co ma robit?

Karina

Bratranec hulil par rokov a teraz skoncil so schizofreniou a panickou poruchou, nehovoriac o fyzickych problemoch..:) Konkretny pripad skodlivosti...

PANIC

MARIHUANA, JE LATKA BIOLOGICKEHO POVODU A JEJ UZIVANIE (CI UZ FAJCENIM ALEBO KONZUMACIOU V KOLACOCH...)MA MINIMALNE ZDRAVOTNE RIZIKO. BOHUZIAL SU OKOLO NAS JEDINCI KTORI NEUSTALE ARGUMENTUJU STALE VOLACIM NOVYM, RAZ TO JE ,,VSTUPNA DROGA,,-NIEJE PRAVDA! VSETKO ZAVISI NA JEDINCOVI A NA PONUKE. INOKEDY SCHYZOFRENICKE,DEPRESIVNE...STAVY - NIEJE PRAVDA. TIETO STAVY NEVYVOLAVA MARIHUANA, DRIEMU V KAZDOM Z NAS A NIEKOMU SA PREJAVIA NIEKOMU NIE, SAMI VEDCI NEVEDIA URCIT PRICINU A VY SA TU HRATE NA VEDATOROV A UZATVARATE TEMU ZE JE TO DROGA SPOSOBUJUCA TIETO STAVY. LEN TAK DALEJ PITE ALKOHOL, FAJCITE CIGARETY, NAKLEPTE SA ANALGETIKAMI, ANTIDEPRESIVAMI, A INYMI TLMIACIMI LATKAMI A SME NA TOM ISTOM... PODLA MNA AJ HORSOM... MILUJEM TIETO STVAVE KAMPANE PSEUDOVEDATORSKYCH LAIKOV KTORI NEMAJU ANI PARU LEN VYPISUJU CO KDE OD JAKEJ BABKY V CAKARNI POCULI.:D houk skoncil som!

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

marihuana a život - Fórum - ZDRAVIE.sk