Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

NOVY VZTAH

Príspevok v téme: NOVY VZTAH
kajo111

ahojte,viem,ze tu uz bolo vela podobnych tem,ale teraz potrebujem ja vediet vas nazor.Pacila sa mi jedna zena uz dlksi cas. Vzdy sme sa na seba len usmiali,pozdravili a to bolo vsetko. Pred tyzdnom sme isli spolu na veceru,rozpravali sme sa o vsetkom,o nas o jej malom synovi.... Ale vacsinou sa jej vzdy ja ozvem prvy,alebo napisem jej peknu smsku,ale ona na take nereaguje. Iba ked sa jej napisem na dobru noc,alebo aky mala den... preco ked jej napisem,ze chcem byt s nou,tak mi neodpise? Asi moc na nu tlacim?

figurka

neviem presne aku mate komunikaciu - ci viac pisete sms alebo volate, ale pripomenulo mi to moju kamaratku, ktora neodpisuje vobec na sms, iba telefonuje. tiez sa niektorym muzom vobec neozvala, pokial jej oni nezavolali, aj ked mala zaujem. proste sa im neozvala a nechavala ich vyvolavat.

uleeses

co na vseeetky baby zabera, je byt k nej pozorny, nezistny, naplneny laskou k nej, romanticky, pripravovat prijemne prekvapenia, stale obletovat......
Ak budete takyto, uspech je zaruceny!!
Kupujte kvety, pochvalte ake ma pekny nahrdelnik, pozvyte ju na veceru, ktoru ste uvarili sami (staci aj u vas doma) pred stretnutim darujte kvety, napiste jej sms, ze na nu cakate pred kinom o tej a tej hod., ze ste kupili listky pre dvoch, cakajte na lavicke v parku, alebo kadial chodi, a povedzte "aaa konecne si tu, cakal som na teba 3 hod".... Pozrite si film Hitch (will smith) pre viac inspiracii : )
Ziadna vam neodola! prinajmensom bude na vas mysliet. Alebo jej poslite kvety do prace/domov z casu na cas s milim odkazom....moznosti je nespocetne vela.
Ziadna vam neodola
PS: Co urobil moj priatel mne, polozil mi kvety (orchidije) pred dvere a poslal sms, ze sa mam ist pozriet pred dvere.
vela stastia!

wing22

uleeses: v kontakte sme, ale vyssou urovnou komunikacie sa bohuzial pochvalit nemozem :-(
katherina: diky za radu, ale ono je to hrozne tazke zacat ju ignorovat ked ju mam dnom i nocou pred ocami...fakt nevydrzim ani den aby som ju aspon nepocul, ked ju uz nemozem vidiet
nika333: tak to neviem ako ti poradit...mozno ked skusis to s tym ignorovanim, mozno ked pojdes par krat von s kamoskami, ked ho par krat odignorujes, mozno ho to trochu vystrasi...ale ak to nie je nic vazne (ze sa to len tebe zda, ze nie je az tak zanieteny pre vas vztah) tak by som sa k takymto "uskokom" neuchyloval
...inac ak by mal niekto nejaku radu tak sem s nou

nika333

ahojte chlapci....

prepacte ze sem miesam inu vec ale vidim tu normalnych chlapov a preto by ma zaujimal ich nazor na jednu vec- chodim s mojim tri roky a potrebujem mu byt nejaka vzacnejsia- proste ja som ta zavislejsia na nasom vztahu, na nom. nie je to dobre a ani jemu asi moc prijemne. poradte co mam robit..........

nikola

katherina

hej, hej, dajte vediet co a ako, mna to tiez dost zaujima....inac mna moj (teraz uz)manzel tiez dost dlho neuspesne presviedcal, ze on je pre mna ten pravy....ja som ho vsak dost dlho odmietala az kym nezvolil opacnu taktiku...zacal ignorovat on mna a mne to zrazu zacalo vadit, zacal mi chybat a az potom som sa spamatala....nehovorim, ze to funguje vzdy, ale mozete to skusit ked uz nebude nic zaberat :-)

uleeses

chlapci Kajo a wing ako ste dopadli s vasimi dievcatami? este stale ste s nimi v kontakte? podarilo sa vam to dotiahnut do vyssej urovne komunikacie??? Som zvedava : )

wing22

prosim ta napis ako si dopadol...ked som to cital tak mi to pride ako cez kopirak...ja riesim nieco podobne...tiez vstupilo do mojho zivota dievca, ktore ma uplne dostalo...ten vztah je skor kamaratsky (asi pol roka)ale ja by som to rad posunul dalej...no tiez vzdy pisem prvy, vzdy volam ja, niekedy ma uplne ignoruje...kolkokrat som si povedal, ze sa neozvem a uvidim...ale nikdy nevydrzim a vecer sa aj tak ozvem...zazelam aspon dobru noc a tak...lenze ten pocit, ze som jej ukradnuty ma ubija coraz viac...takze ako dalej?

remkaa

podla mna by si jej mal zavolat a porozpravat sa s nou ci ta ignoruje kvoli tomu...alebo sa hambi a mozno nechce novy vztah...musis sa s no nejak stretnut mozno ma traumu z byvaleho..musi v tebe citit istotu tak sa dalej snaz mas podla mna sancu

1eny1

kajo111, zober to z pohľadu tej ženy. Je rozvedená s malým dieťaťom .Zrejme sa popálila v manželstve a nechce tu chybu urobiť znovu. Neuponáhľaj tento vzťah, na takéto niečo zrejme potrebuje čas a hlavne dôveru v tebe. a to čo sa jaj stalo , tak to určite by každej prišlo trápne. Proste trápna situácia. Skús zmeniť tvoje sms-ky...nevypisuj jej ľúbostné, ale piš len nevyhnutné, ak sa dohadujete na stretnutí. Nebuď veľmi dotieravý, lebo to pokazíš.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

NOVY VZTAH - Fórum - ZDRAVIE.sk