Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ploché bradavice na tvári

precsbradavi

Ja som mala take male ploche bradavicky na brade a skusala som vypalovanie viac krat, hocijake masticky.. bola som uz vazne zufala a jedine co mi pomohlo bol roztok INFACTODELL.. je to roztok specialne urceny na virusove bradavice, znici to ten virus pod kozou a po bradavickach neostane ano stopy, ziadne jazvy a max. Do dvoch tyzdnoch je po nich..na SVK Je to nepredajne ale v rakusku nie je problem s predajom alebo ja to mam aj s talianska.. navod na pouzitie si najdete internete.. takze smelo do toho :))

amalka 3

2 roky som sa liečila u kožnej . Nakoniec mi plaché bradavice vyliečila primárka zo Svidníka masťou Antopar – benzoylperoxid.

kikadfsa

Dávnejšie som sem písala a radila antivirotiká FAMCICLOVIR - TEVA. dopĺňam info. Ano celkom dosť to pomohlo ale nie na všetky len na tie veľké, drobné mi kde tu ostali a šírili sa ako som ich odškrabovala,nevedela som si už pomocť.. brala som dve balenia a BACHA pri užívaní antivirotík nezabudnite na probiotiká! oni tie bradavice cez deň ani tak nie sú vidno ako po umytí tváre, vtedy sa koža akoby povolí a všetky vyjdú na povrch. Potom mi nejaké kožná ešte niektoré povypaľovala a aj tie asi zmizli, ale ťažko sa to dá pozorovať ak ich má človek viac - hovorím o plochých na čele, sú roztrúsené a ťažko rozoznateľné, koža je jemne hrbolková ale samotnú jednu bradavicu ťažko rozpoznať, sú v takých skupinách. Teraz na tie zvyšné používam Acetocaustin a mám tvár teda pekne vyžratú od toho, je to veľmi silné a človek po nanesení vidí ako sa mu až sťahuje a páli koža a bolí to rovnako ako vypaľovanie. Ale za pokus to stojí. Som z toho zúfalá už rok. Veľa šťastia. Napíšm ako zabral ten acetocaustin.

RNG

Na potlacenie virusov zvnutra sa to da spravit aj potravinovymi doplnkami, pozri cez Google.sk pod rng herpes. pridasm este viacero inycyh ako, monolaurin, citral, berberine a Sangre de Grado.
Zvysovanie viralnej imunity je dnes velmi dolezite pre kazdeho, lebo zijeme v case viralnych epidemii, ktore lekari obvykle nechcu vidiet, pokial sa neprejavia ako nejaka diagnozovatelna choroba. A aj vtedy casto len vyckavaju, ze si to telo nejak samo vybojuje.

BRADAVICE

Dodávam, že som ich mala po celom čele, a hlavne si ih neodškrabujte lebo sa rýchlo roznášajú, ja som mala najskôr len pár a a za chvíľu som mala plné čelo.

BRADAVICE

Po niekoľkomesačnom boji s bradavicami odporúčam antivirotiká Famcicvovir -Teva (poproste kožnú, nech vám ich predpíše, sú pôvodne na genitálny herpes a pásový opar atd., dopláca sa 5 eur, inak stoja okolo 50eur). teraz užívam druhé balenie (6 dní jedno balenie, zmizne 80 percent bradavíc). mastičky, vodičky čí zamrazovanie nepomohlo, bradavice treba zničiť zvnútra. prajem rýchlu liečbu.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.